Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel két tesztet is csinálta...

Reggel két tesztet is csináltam egyszerre, az egyiken halvány pozi a másikon erősebb, miért?

Figyelt kérdés
A halványabb az Gabriel kazettás a másik meg mártogatos Romeda,a Romedán sokkal erösebb volt a tesztcsík.Tegnap délelött csináltam egyet a Gabriellel és akkor erösebb volt mint ma.Lombik beültetés után vagyok a 12 napon.Igen,Én vagyok az a lombikos :) köszi.
2012. ápr. 3. 10:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Gratulálok, kismama vagy! Vigyázz magatokra! A tesztek minősége sajnos eltérő, ez az oka, hogy az egyiken sokkal jobban látszik a 2. csík, mint a másikon.


Érzetem, hogy pozitívat fogsz tesztelni :D

2012. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Küldj képet a tesztekről!
2012. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Jo majd felrakom de csak késöbb tudom,remélem nem baj.
2012. ápr. 3. 11:22
 14/34 anonim ***** válasza:
Ott a link, rákattintasz. Utána arra, hogy tallózás. Ha megvan ez is, rákattintasz a a feltölt gombra. Ha ez is megvan, lejjebb görgeted, és ki van írva egy olyan, hogy direkt link a képhez. Másolod az ott kiírtakat, ide pedig beilleszted. :)
2012. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
pillanat már csinálom csak még le kell fényképeznem.
2012. ápr. 3. 11:26
 16/34 anonim ***** válasza:
Ezen érthetőbb: [link]
2012. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sikerült! :) A pozitív, az pozitív, ne stresszeld magad a csíkok erősségével. Még nagyon az elején vagy, sajnos előfordulhat, hogy mégsem marad/nak meg, gondolom emiatt érdekel a csík annyira, de azzal nem használsz, hogy ezen aggódsz. Gondolkodj pozitívan, pihenj sokat, hogy továbbra is minden rendben legyen. Én nagyon drukkolok! :) Kontrollra mikor kell menned?
2012. ápr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 3. 11:43
 19/34 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 3. 11:43
 20/34 A kérdező kommentje:
Az elsö kép a romeda a második a gabriell ami halványabb.Könnyü volt a feltöltés köszi a segitséget Nektek! :)
2012. ápr. 3. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!