Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel két tesztet is csinálta...

Reggel két tesztet is csináltam egyszerre, az egyiken halvány pozi a másikon erősebb, miért?

Figyelt kérdés
A halványabb az Gabriel kazettás a másik meg mártogatos Romeda,a Romedán sokkal erösebb volt a tesztcsík.Tegnap délelött csináltam egyet a Gabriellel és akkor erösebb volt mint ma.Lombik beültetés után vagyok a 12 napon.Igen,Én vagyok az a lombikos :) köszi.
2012. ápr. 3. 10:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ezek egyértelmű pozitívak!!!!!! :)))))))) Gratula! :) (Örülök, ha segíthettem.)
2012. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs miért idegeskedned!!!! :))

Ezek olyan pozitívak, hogy az csak na :) Vigyázz magatokra, pihenj és élvezd! :) Van egy kicsi baba a pocakodban! :) Gratulálok Kismama! Mikor és hogy mondod meg Apának?:))

2012. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok.Évek óta várunk rá..sajnos már meghalt egy Kisbabánk a 12.hétben :(( ezért is félünk meghát mert lombik volt.Pénteken megyünk a Férjemmel vérvételre,egy hétre rá pedig ultrhangra.
2012. ápr. 3. 11:51
 24/34 A kérdező kommentje:
A férjem tudja már de még nem merünk 100 %-osan örülni..
2012. ápr. 3. 11:52
 25/34 anonim ***** válasza:
Nagyon szép pozitív eredmények. Majd írj, ha voltatok vizsgálaton.
2012. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Természetesen majd megírom mi volt a vizsgálaton!Köszi a kedves bíztató,szavakat lányok,régota járok fel ide és végre feltölthettem pozi teszteket:)) nagyon boldog vagyok :))) És persze sok sikert annak aki szeretne Kisbabát!!
2012. ápr. 3. 11:57
 27/34 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves Kismama! Ezek gyönyörű pozitív tesztek, ne aggódj.

A tünetek csökkenéséről meg annyit, hogy nekem a 6. héten egyik napról a másikra eltűnt minden tünetem (émelygés, hányinger, mellfájdalom), pedig előtte a nap 24 órájában émelyegtem. Pont akkor mentem a dokimhoz első vizsgálatra, mondtam is neki, hogy ilyenkor mi van, miért múlt el minden tünetem? Azt mondta, hogy előfordul, de nem örülünk neki. Másnap kellett mennem ultrahangra, hogy megnézzék tutira van-e baba. Hát... Mondanom sem kell végig bőgtem az estét, hogy biztos baj van. Aztán este (3 nap tünetmentes időszak után) újra hánytam, annyira még sosem örültem a hányingernek, mint akkor. Másnap az ultrahangon is minden rendben volt. Azóta meg már elmúlt 1 éves a kicsikém.

Nagyon drukkolok nektek, ne izgulj, felesleges!

2012. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és gratulálok.Te mikor érezted elöször a rosszulléteket?
2012. ápr. 3. 14:25
 29/34 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Húúú, annyira messzinek tűnik már, talán az 4-5. héttől éreztem először émelygést. A teszteléskor még nem (az volt 4 hetesen), utána 6 hetesen mentem dokihoz, akkor meg már ugye eltűnt 3 napra. Hát, kb az 5. héten émelyeghettem először. És eltartott a 12. hétig. :)

2012. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
GRTATULA!!!!Sikerült a lombik....de Te melyik is vagy????
2012. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!