Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mit jelentenek...

Lehetek terhes? Mit jelentenek? Holnap megyek a béta HCG eredményemért! Nagyon izgulok! Hétvégén kellene nem megjönnie! Van néhány kisebb tünetem is pl: olyan mintha izomláz lenne a hasamban és nagyon érzékeny és fáj a mellbimbóm meg néha szédülök!

Figyelt kérdés

Hyperémiás vulva,kp. tág. vag.

Felt:virginális portio, világos fluor

V.v:kicsiny hypoplasias ut.afv-ben szabad környezet

62x30x37 mm-es uterus, endometrium 4,3mm

jobb oldali ovárium szab. szerk. 34x21mm és azt irta még ra hogy Dg: Hypomenorrhoea

Grav.?


2009. jún. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek mentél ilyen korán HCG vizsgálatra? Hisz így még csak 3 hetes.
2009. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Azért mentem mert az orvos küldött! De ezzel nem sokat segítettél az tuti!
2009. jún. 16. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy látom,hogy a nyálkahártyád nagyon vékony! 4,3 mm. Ez kevés a babához! Sajnálom.
2009. jún. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a nyálkahárty vastagság nagyon kevés, de a grav ? a végén azt jenti hogy terhesség? latinul van. a méhed kicsit megnagyobbodott, de ha csak a hétvégén kellen megjönnie akkor most csak 3 és fél hetes ha vagy, bár lehet a vérböl elöbb kimutatja mint a vizeletes csik. én szurkolok neked, ird meg mi lett a béta hcg-d.

Zsu.

ja a hyperemias vulva azt jelnti, hogy sötétebb kivül a nagyajkad meg a csiklod,, ez is terhességre utalhat.

2009. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna az eredményem 0,1. Remélem legközelebb sikerül!
2009. jún. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!