Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek a szövettani...

Eszo kérdése:

Holnap megyek a szövettani vizsgálat eredményemért ( vetélés utáni ). El fogja valaki magyarázni az eredményt, vagy csak a kezembe nyomják?!

Figyelt kérdés

nem volt, és most sincs magándokim..


max. megírom majd ide, és hátha tudja értelmezni valaki!


mik szerepelnek egy ilyen vizsgálati papíron?


2010. aug. 5. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:

aki a kezedbe adja kérd meg, hogy magyarázza el. úgyis fele latinul lesz. amúgy nekem a doki már előre azt mondta, hogy ne fűzzek nagy reményeket a szövettani vizsgálathoz, mert legtöbb esetben nem derül ki belőle az ok.

és így is lett.

ne nagyon ragadj le ennél az esetnél, sok babád lesz még :)

2010. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ilyen helyzetben,de más okból én is kaptam már szövettani eredményt.Nekem az orvos adta oda,és elmagyarázta,amit nem értettem,arra rákérdeztem.Ne legyél szégyenlős,az a dolga az orvosnak,h elmondja.Nem kell hozzá magánorvos,ha magától nem mondja,kérdezz.
2010. aug. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én a múlt hét kedden kaptam meg 10 hetes terhesség utáni vetélés szövettanát. magyarul van... röviditések vannak rajta .


én a hathetes kontrollon viszem majd el a nődokihoz hátha ő érti ha nem akkor az orvosomhoz aki a rákszürést szokta végezni - végülis ő a dokim hogy értelmezze-


de nem szeretném sokszor látni mert még fáj lelkileg viszont tudni kellene mielött újra babánk lesz .... emiatt muszáj.

2010. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem 3 hetes kontrollom volt utána..azon már voltam, és minden okés volt,sőőt már a ciklusom is helyreállt, volt is menzim 2*, és már újra próbálkozunk.


Nálunk az ambullancián adják ki a szövettanit.

Attól félek, csak bekérik a zárójelentésemet, aztán két perc múlva meg kiadják a szövettanival együtt, és visz'lát!


De akkor kihez menjek,hogy mi mit jelent?

valamit csak mondanak majd, neeem?

2010. aug. 5. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:

nekünk is igy volt... ahol van a nőgyógy. ambulancia ott egy kisablakon át adták ki a szövettant és vagy 67-en voltak utánnam igy esélyem se volt kérdezni - nem is orvos adta ki.... -


debr. klinikán igy van.

2010. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a kezembe nyomták és már ment is a nővérke tovább, így kérdezni sem tudtam. Nekem latinul volt ráírva a "lelet", de megértettem, mert csak annyi volt, hogy abortusz miatti halál, vagyis a szövettan nem mutatott ki semmit... Ezt az értelmezést a dokim ezt a következő vizsgálat alkalmával megerősítette.

Szóval én is csak azt tudom mondani, hogy ne fűzz hozzá sok reményt, mivel csak ritkán tudnak megállapítani valamilyen konkrét okot.

2010. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát köszi..akkor majd csak kibogozom valahogyan..
2010. aug. 5. 08:52
 8/10 anonim ***** válasza:

www.webbeteg.hu


itt regisztráció után nőgyógyásztól tudsz kérdezni, bár a válaszra várnod kell átlag 5 napot. ha más nincs itt is kérdezhetsz.

2010. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszike utolónak!
2010. aug. 5. 10:34
 10/10 A kérdező kommentje:
bocs utolsónak!! :-))
2010. aug. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!