Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizártnak tartom, de létezhet...

Kizártnak tartom, de létezhet szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma hajnalba hánytam. Arra keltem fel,hogy nagyon hányingerem van,és hánytam is.Este alig ettem,szóval nem ronthattam el a gyomrom. Enni ma egész nap nem bírtam,és mindig rám tört a hányinger. Ha itthon lettem volna,tuti mentem is volna a wc-re de a munkahelyen visszafogtam magam,bár nagyon nehéz volt. A gyomrom nem fáj,szóval nem gyomor rontás. A nemvártig még van 6-7 napom. Mi lehet ez. A fejem is fáj egész nap,és a cicim is érzékeny.Nem csak a bimbó,hanem az egész. Létezne,hogy már a terhesség jele lenne? Bár én nem hiszem. Vagy beágyazódás? De még ilyenről nem is hallottam,hogy hányás hányinger beágyazódásnál.
2012. ápr. 3. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet már az előző hónapban megfogant:)
2012. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenkinél mások a tünetek, nekem pl. egyetlenegyszer sem volt hányingerem egész terhességem alatt, nem is hánytam. szóval nem kizárt.
2012. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előző hónapba rendesen meg volt a mensim 5 napig,meg hőmérőzök is,és nem magas a hőm egyáltalán. Szóval ha terhes maradtam volna előző hónapból,akkor az az alaphőből látszott volna. Meg teszteltem is,és negatív lett. Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 3. 19:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint a múlt hónapban lett negatív. :)
2012. ápr. 3. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én korainak tartom az ilyen tünetet, inkább valami vírusra tippelnék, én is pont most kaptam el.
2012. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de barátnőm lánya hajnali 1-ig hányt tegnap! Nem kajált be,alig evett vacsit,amúgy 12 éves! Az anyja (barátnőm) pedig 1-kor felváltotta! Ez még nem hiszem,hogy terhesség jele! DE!!!!!!!!!!!!!! Ha volt egy spontán peteérésed,és esetleg mensi után volt,és voltatok is együtt,akkor simán lehet hogy babát vársz! Csinálj egy tesztet! Ha már ilyen rosszullétek babától vannak,akkor már a teszt is kimutatja! Ha nem,akkor csak valami gyomorrontás! Majd írj,mi lett az eredmény! :)
2012. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!