Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétpetéjű ikreknél jobb és...

Kétpetéjű ikreknél jobb és bal oldalon is beért egy-egy petesejt vagy lehet az is hogy csak az egyik oldalon 2?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy nem dolgozik egyszerre a két oldal, 2-3 hónapig az egyik, 2-3 hónapig a másik. Nekem ís volt már a clostytól egyszerre 2 22mm- es érett tüszőm a jobb petefészkemben.
2012. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a clostitól az egyik oldalon 3 a másikon 2 tüsző nődögélt!
2012. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és mi lett? Lett belőle baba?
2012. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Tőlem kérded? Még nem tudom, hogy lett-e baba, de nagyon úgy néz ki, hogy nem, mert már fáj a hasam :(
2012. ápr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Clostitól nekem is egy oldalon volt 2. Mind a kettő megtermékenyült. Egymás mögött voltak így csak a 10. héten derűlt ki, hogy kettő lurkó lesz. Kicsit véreztem, ezért nézték át a méhem minden írányból. Egy fiú és egy leányzó lett belőle. A vérzés utáni riadalom szerencsére dupla öröm lett.
2012. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!