Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Lehet...

Megnéznétek a görbémet? Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés

Március 10-14. között barnás folyásom volt.

Lehet ebből még baba, vagy a barnázás bezavart?

[link]


2011. márc. 15. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg ilyen szép magas a hőd, és nem esik alaphő alá addig van remény!
2011. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aggódom a barnázás miatt. Mára már teljesen elmúlt.

Vagy nincs miért aggódni, ez nem kizáró oka egy esetleges teherbeesésnek?

2011. márc. 15. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Szerintem ez még belefér, ne aggódj. Persze megnyugtatóbb lenne, ha nem lenne az sem. Én is nagyon félek, hogy nehogy elkezdjek pecsételgetni, mert ilyenkor már szoktam és nekem a mensit jelezte mindig, én pont ezért félek tőle, mert úgy érzem hogy kisbabám lesz...néhány tünetem is van ami nem szokott mensi előtt lenni, meg belső női megérzés, hogy valóban megfogant a kisbabám...

nekem meg ilyen a görbém:

[link]

A ciklus elején azért volt magas a hőm mert lázas beteg voltam, de hamar elmúlt.

2011. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy te mikorra nem várod a mensit? Én csütörtökre...
2011. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én hétfőre nem várom (esetleg keddre).

Próbálom elterelni a gondolataimat a témáról, nem rágörcsölni, meg minden, de amíg minden reggel úgy kelek, hogy az első dolgom, hogy egy hőmérőt dugok számba, addig ez szerintem nem fog menni. :-)))

2011. márc. 15. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy állsz! Én is írni fogom! Te mit gondolsz az én görbémről? Nekem 2 nap van a nemvártig...esetleg 3.
2011. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak az eddigi tapasztalatok szerint:

ha nálad az rendszeres, hogy a nemvárt előtt 2 nappal visszaesik a hőd, és csütörtökre nem várod, akkor már ma vissza kellett volna (vagyis nem kellett volna) esnie. Ha holnap reggel is ilyen magas hőre ébredsz, szerintem tesztelhetsz. :-) Nagyon szorítok!!!

Én az ovut előrébb húztam volna a görbéden (03.02.), de ha jól húzta be, már akkor is a dpo. utáni 11. napon vagy.

Nekem a nem várt előtt már négy nappal esik a hőm.

2011. márc. 15. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi a válaszod. Hát nekem van úgy, hogy csak mensi után 1 nappal esik le a hőm, de mostanában maximum amikor megjön akkor esik! viszont a mellem még mindig fáj, úgyhogy holnap még valószínű nem fog esni, mert amikor már elmúlik a mellfájdalmam teljesen, akkor szokott leesni! De nekem most a leggyanúsabb az, hogy kb. mensi előtt már vagy 4 nappal el szoktam kezdeni MINDIG pecsételgetni, meg intenzíven vizes szokott lenni a folyásom, most viszont (mensi előtt 2 nappal!!) vagy teljesen száraz vagyok vagy pedig ilyen fehéres folyásom van és ez nekem nagyon gyanús...
2011. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!