Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délután csináltam egy...

Rekusz84 kérdése:

Ma délután csináltam egy terhességi gyorstesztet (Medi-labos) és elsőre 2 csíkos lett, hihetek e a tesztnek, vagy csináljak reggel újat?

Figyelt kérdés
A második halványabb de rendesen kivehető. A mentruációm késik, de nemrég elég nagy dózisú hormont kaptam ami bezavarhat.
2012. ápr. 5. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát, ha hormongyógyszert kaptál, akkor inkább ne higgy neki, minthogy csalódj. Milyen típusú hormont?
2012. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
MIlyen hormont kaptál?
2012. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Clostilbegyt (peteéérést serkentő)
2012. ápr. 5. 20:53
 4/23 A kérdező kommentje:

A történet a következő. Jártam egy nagyon jónak mondott nőgyógyászhoz aki megállapította hogy sok hormonom van. Valami "egyedi" fogamzásgátlót szedtem. Tavaly novemberben szóltam, hogy szeretném abba hagyni és ha kitisztul a szervezetem akkor jöhet a baba. De felírta a Clostilbegyt-et. Nem értem miért, hiszen 1 hét múlva begörcsöltem. Túlstimulált... :(

Azóta nem szedek semmit. De félek, hogy a novemberi hormonok nem e bezavarnak...stb.

2012. ápr. 5. 20:56
 5/23 anonim ***** válasza:
A closti nem csinál pozitív terhességi tesztet. Csinálj egyet reggel, de szerintem ott lesz az a baba:)
2012. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De ha tényleg ott a baba akkor nem lesz baja mert szedtem a Clostilt? Nem tudom, mert soha nem szedtem hormont... Csak a doki utasításait követtem.
2012. ápr. 5. 21:06
 7/23 anonim ***** válasza:
Ettől a gyógyszertől nem lesz semmi baja a picinek! Azt hiszem a peteérést segíti elő.
2012. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Es a closty nem hormon, hanem az agyalapi mirigyet keszteti mukodesre, ami a peteerest iranyitja, ha jol tudom
2012. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ez azért megnyugtató és jó tudni.

Az a baj, hogy ahány orvos annyi "diagnózis"

Ugyanabból a leletből mind mást olvas ki. Én nem értem...

2012. ápr. 5. 21:50
 10/23 anonim ***** válasza:

Anya leszel, gratulálok, örülj neki nagyon :)


2 kisfiú anyuja

2012. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!