Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Vagy megint nem?

Lehet baba? Vagy megint nem?

Figyelt kérdés
Nehéznek érzem az alhasam szúrkál de most inkább baloldalt! Feszül a mellem! Még van pár napom a nem vártig! Mit gondoltok merjek reménykedni!
2012. ápr. 6. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig van remény.Nekem is van még pár napom nemvártig és nagyon feszul a mellem meg néha enyhe hasszuri is van.clostit szedtem meg duphastont szedek még most is.Szorítok:)
2012. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is drukkolok Neked!
2012. ápr. 6. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozhatok? Drukkolok nektek:) Szerintem lehet baba. A hasamban én is mindenfélét éreztem amikor nem volt semmi, annak már nem is dőlök be. De a mellem még nem feszült, bárcsak én is ezt érezném a nemvárt előtt! Drukk!
2012. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze! :D És te hogy állsz? Hány nap van a nem vártig nekem még 4 nap!
2012. ápr. 6. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagy az esély a picire! Drukkolok, hogy meglegyen! Nekem is ezek a tüneteim voltak 3-4 hete, azóta 7 hetes kismama vagyok :)

2012. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! De jó neked gratulálok! :)
2012. ápr. 6. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!