Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is bizonytalan néha hogy...

Más is bizonytalan néha hogy legyen-e második baba?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem, bele bolodnulok, hogy ha egyedül kell felnőnie a fiamnak (3 éves) és nem lehet még egy gyermekem! Aztán rá pár napra meg az tör rám, hogy Te jó ég, hogy tudnék egyszerre két gyereket ellátni anyagilag és fizikálisan is?! Képes vagyok rá??? HOgy fogok tudni majd a munkahelyemen helyt állni, amikor most egy gyerek mellett is folyton megy a pofavágás ha beteg a gyerek és itthon kell maradnom? Ilyenkor úgy érzem, ha józan ésszel gondolkodom, akkor nem szabad még egy babát vállalnom...

Normális hogy ennyire szélsőségesek az érzelmeim? Más is van így ezzel vagy én zizzentem meg??? :)



2012. ápr. 7. 15:21
 1/3 anonim válasza:
igen, még az elsőn is gondolkodnak
2012. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.Én is ugyanebben a cipőben járok.De mivel enni van mit,a számlákat ki tudjuk fizetni mégis inkább a két gyerek felé hajlok.Kell egy testvér,én is nagyon szeretem az enyémet, nem fosztom meg a lányom ettől az örömtől.Persze sokunknak könnyebb lenne a döntés,ha jobbak lennének a kilátások...
2012. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam mint te,de aztán a sors eldöntötte.Egy védekezés nélküli eggyüttlétből megfogant a második kislányom. Mikor megtudtam nagyon kétségbe voltam esve. Már 9 hónapos és nem bánom,hogy így alakult.
2012. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!