Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bizonytalan vagyok. Lesz baba...

Bizonytalan vagyok. Lesz baba vagy sem? Akik szintén még nem biztosak benne írjanak.

Figyelt kérdés

Akiknek van már valami jel de még nem lett a terheség bizonyítva orvos által!Azoktól kérdezném milyen tüneteik vannak.Miért gondolják,hogy baba.

Hátha valamit tudunk segíteni egymásnak,még az orvos nélkül.

Úgy is ő mondja ki az ámment:)


2010. máj. 23. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ritkán szédülök,meg kicsit hányingerem is van,de ez sajna baba nélkül is szokott lenni :(

Hóvégére nem várom,remélem összejött ebben a hónapban.Már elég régóta próbálkozunk,de még bizakodok :)

Milyen tüneteid vannak?

Neked is megy a drukk.

2010. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi!Visszafele is megy a drukk!

Nekem a melleim fájnak és feszülnek,szédültem is de az már nagyon ritkán van.Most a derekam fáj nagyon.Már teszteltem is de negatív lett:(--még a nem várt előtt!Aztán késet a bajom,de utána megjött,de csak ilyen barnás folyásom volt 1 napig,1 napig mert véreztem egy picit.Utána csináltam egy tesztet ami szintén negatív lett:(:(:(!!! Be vagyok jelentkezve a nődokimhoz.Mert elég zavaró a helyzet.

2010. máj. 24. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!