Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk párommal!...

Babát szeretnénk párommal! Voltam vizsgálaton, mivel rendszertelen a menstruációm kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön Norcolut,10 napig kell szedni ha megjön, utána Clostilbegyt-et kell beszednem, valaki szedett már ilyet?

Figyelt kérdés
Mikor kell pontosan elkezdeni ha megjött vagy ha már elmúlott, nem emlékszem pontosan mit is mondott az orvos!?
2009. jún. 17. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A mensi első napján kell elkezdeni,mennyit kell szedned naponta?
2009. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! napi 1 gyógyszer 5 napig
2009. jún. 17. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ezt a gyógyszert szedtem, mondjuk nekem nem is volt 4 hónapig menzesz. Ahogy megkaptam el kellett kezdenem szedni, 10 napig egyet. Mikor beszedtem az utolsót rá kb 3 napra meg is jött! Azóta reménykedem hogy következőre nem jön meg, és baba lesz! Sok sikert neked is!!

2009. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szió! Most melyik gyógyszerre gondolsz hogy 10 napig kellett szedned? A Clostilbegyt ha beszedtem kb. mikor van a peteérés tud ebben segíteni valaki?
2009. jún. 17. 19:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg aki ilyen helyzetben van (rendszertelen a mensije és clostilbegyt-et írtak fel neki és babát szeretnének)szeretne ismerkedni az írjon privátba, van msn címem is ugyan az ami a mail címem!
2009. jún. 17. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Norcolutot kellett 10 napig szednem, mellé én nem kaptam más bogyot amit be kellett szednem, csak borsavhüvelygolyot.
2009. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is rendszertelen sajnos. Év elején a fogamzásgátló abbahagyása után nekem sem jött meg, erre kaptam én is Norcolutot. Azt hiszem 3 hónapig kellett kúraszerűen szednem, azután már magától megjött szerencsére, volt amikor kevesebb, volt amikor több késéssel. Ma jött meg délelőtt és most lesz az első Clostis hónapom. Nekem dokinénim azt mondta, hogy 5.naptól szedjek 2X1-et és hogy amikor jól esik szeressük egymást. Ő a hőmérésre esküszik, de javasolta, hogy nézzem ovu teszttel, hogy mikor van pé. Ezt is fogom tenni, bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett, remélem valamennyit tudtam segíteni. Üdv.
2011. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!