Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Raknátok fel clostis görbéket?

Raknátok fel clostis görbéket?

Figyelt kérdés
Babásat és nem babásat is nyugodtan:)
2012. ápr. 8. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt egy nem babás clostis görbe

[link]


Itt pedig rákövetkező hónapban terhes clostis görbe

[link]


Sajnos a 22. héten elvesztettük...

2012. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ne haragudj,hogy belekérdezek. Az első válaszolótól szeretném megkérdezni,hogy mi volt a baj a 22. hétben? Mi történt? Csak ha nem vagyok túl indiszkrét,ha nem akarsz róla beszélni,megértem. Sajnálom nagyon!!!
2012. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy indiszkrét, sajnos gyulladás miatt kinyílt a méhszáj és már nem volt mit tenni, meg kellett szülnöm az élettelen kis testét:((((((((

De bízom benne, hogy hamarosan küld kistestvérkét:)

2012. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,h raktál fel görbét.Nagyon sajnálom:(
2012. ápr. 8. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm,hogy válaszoltál. Nagyon sajnálom,és szörnyűlködve olvasok ilyen történeteket,hogy mennyire kegyetlen tud lenni néha az élet. Velem is történt már hasonló,talán annyival volt könnyebb,hogy kisebb volt. 9 hetesen kellett elvetetni a még élő magzatot,mert ödémás volt. Úgynevezett hygroma colli betegsége volt. Nagyon erős "baba",volt azt mondta a doki,hogy csoda,hogy még él egyáltalán. Azóta már van egy 3 éves kisfiam,de még így is sokat eszembe jut. Bár nekem akkor még se kiskönyvem,se egy kép róla,semmi nem volt. Nagyon félek a következő terhességembe is belevágni,mert annyi ilyet hall az ember. Minden jót neked,vigyázz magadra,és minél hamarabbi egészséges babót kívánok neked. Szia!
2012. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!