Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt? Görbe...

Jókor voltunk együtt? Görbe csatolva. Raknátok fel Ti is görbéket, olyanok, akik jövő hét szombatra nem várják.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem igen, de többetek véleményét szeretném hallani. Először azt hittem, hogy tök egy síkú lesz a görbém, és nem fog emelkedni a hőm, és tegnaptól mégis.

Szerintetek hányadik napon volt a pé., és a tüszőrepedés?

Már több mint 4 éve várunk babára, már a BMC-be járunk. És most fog kiderülni, hogy inszem v. lombik lesz-e. De jó lenne, ha most természetes úton összejönne. Hátha. Ja, és jövő hét szombatra nem várom.

Köszi a segítségeteket.


2009. szept. 10. 09:40
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jókor voltatok együtt.
2009. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem nagyon tudom megállapítani a péd és a tüszőrepedésedet. De volt. Én is jövő szombatra nem várom, az én görbém ilyen: [link]

Szerintem nekem 18. nap körül volt mert emelkedik a hőm.

2009. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan nem tudom mikorra várjam, de 2-3 nap eltéréssel eltéréssel jövő hétvégén nem várom.


[link]

2009. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
10:03-as vagyok. Én sem nagyon tudom megállapítani, lehet, hogy csak a 20. napon volt peteérésed.
2009. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 21 napon volt pé,ed és 22 napon tüszőrepedésed,mert akkortól emelkedik a hőd.
2009. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a 21. napon volt peteérésed, mert attól a naptól kezd emelkedni a hőd.

Én jövő szerdára nem várom. Nekem a program nem jól húzta be az ovuláció napját, de a görbén látszik mikor volt.


[link]


Szívből kínom Neked, hogy sikerüljön a baba!

2009. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Én jövőhét csütörtökre nem várom és már mi is 1,5 éve próbálkozunk.Ez az utolsó hónap és elfogyott a türelmünk, így jövőhónapban inszemre megyünk, amitől picit azért félek.

20-21. napon lehetett talán peteérésed, szerintem, de nem is tudom...

Mindenképp mutasd meg az orvosodnak majd, neki ebből látnia kell, hogy volt e, vagy nem hő alapján.

Itt az én görbém(de én nem is nagyon reménykedem már):

[link]

2009. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
11:35-ösnek! A te görbéd is elég jól néz ki, eddig folyamatosan megy fel. Én a 9:58-as voltam. Nekem még a 18 nap körül volt ovúm szerintem, azt hiszem. Reménykedek, de minden akkor döl el, ha majd ha emelkedik folyamatosan. Reménykedj, soha ne add fel! Drukk neked is! Meg mindenkinek!
2009. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

11:35-ös szerintem szépen alakul a görbéd.


Nefeledd, hogy a remény hal meg utoljára!

2009. szept. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia én 21-ére nem várom,már 3 és fél éve várunk rá szept29-én endiometriozis miatt mütét jó lenne ha elmaradna,mert ott lenne a baba.Itt a görbém.Nem tudom de szerintem 16.-ik napon volt pém. [link]
2009. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!