Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet természetes úton...

Hogyan lehet természetes úton "segíteni" a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Még "csak" (nekem egy örökké valóság) 3 hónapja próbálkozunk a párommal hogy teherbeessünk, de nem sikerül. Nem szeretnék orvoshoz menni egyenlőrre mert még kiskorú vagyok, és 1 évig még hagyom a dokit. milyen "természeres" gyógymódok vannak amik se]thetnek? nem dohányzom, nem iszom alkoholt, és egészségesen élek.

és olyan pózokban szeretkezem a barátommal, ami segíti a teherbeesést, és utánna pár percig "gyertyában" vagyok, de semmi. KÖNYÖRGÖM, segitsetek


2007. aug. 7. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod kiskorú vagy! Szerintem örülj neki, hogy eddig még nem estél teherbe, és gondold át a dolgot! Biztos, hogy akarod te azt a kisbabát? Egy gyerek nem játék, nem csak sír, kakil és mosolyog! Azt kicist el kell tartani, amit a 25000 forintos GYES-ből nem hiszem, hogy sikerülne!

És ezt is csak 3 éves koráig kapod! Utána mit fogsz csinálni egy babával, akit etetni kell, ruha kell neki, méghozzá elég sok, játékot kell neki venni, orvoshoz vinni, ez mind pénzbe kerül!

KÖNYÖRGÖM, ne vállalj gyereket!

Nem csak a saját, és a párod, de a kicsi életét is tönkre teszed!

2007. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy csak a nő eshet teherbe. De ti mind a ketten szeretnétek????
2007. aug. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Egészséges életmód, peteérés figyelemmel kísérése, palástfű tea és SZERELEM, nem görcsös babaakarás! Drukkolok!
2007. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!