Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív eredmény, kb.8 órával...

Pozitív eredmény, kb.8 órával később?

Figyelt kérdés
Gabrielt csináltam, és negatív lett előszőr! Egy óra múlva is ránéztem, akkor még mindig negatív volt! De később délután ismét, akkor már lett rajta egy halvány második csík! Szerintetek ez mit jelent? Rá van írva, hogy fél óra után már ne értékelje a tesztet!
2012. ápr. 8. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet baba lehet nem. Tudnál képet mutatni róla? És késik már a menzid?
2012. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt így, sajnos megjött utána :(
2012. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

8 ora mulva?? Az rengeteg ido, ennyi ido alatt 20x megszaradt a teszt. Nem veletlen van leirva, hogy fel ora utan mar ertekelhetetlen! Nem is ertem ugy oszinten, egy oraval kesobb megnezted - volt (ekkor mar tul a meg ertekelheto 30 percen) mibol gondolja azt barki is, hogy baba van a dologban?


Nem kotekedni szeretnek de szerintem ez butasag.

2012. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen késik, már több mint egy hete! De két hónapja hagytam abba a foggátlót, és még nem állt be rendesen, másrészt antibiotikumot is szedtem, mert lázas betegségem volt! Szóval nem tudom, hogy mitől lehet!
2012. ápr. 8. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Beteg voltal, gyogyszert szedtel, nem allt meg be a menstruaciod, ez rengeteg indok a kesesre. En azt monom, hogy most ne remenykedj a bababan mert csalodni fogsz. Eleg kicsi a valoszinusege annak, hogy terhes vagy.
2012. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*mondom
2012. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel ennyi idő alatt kiszárad a teszt, lehet, hogy csak egy szellemcsík.

Csinálj újat 2-3 nap múlva!

2012. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Helyzet az, hogy elég furcsa is nekem, mert gumival védekeztünk és nem volt baj! De mivel ennyit késik, a biztonság kedvéért csináltam egyet! És most már nem tudom mi van!
2012. ápr. 8. 16:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg igazából olyan mintha alulról újra fel lenne ázva, mert az alsó része az rózsaszínebb, mint a felső. De mikor még egy órával később megnéztem, még akkor nem volt felázva! Mitől ázhatott fel újra, mert valszeg attól színeződött el a csík!
2012. ápr. 8. 16:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Csináltam rá két napra egy másik tesztet, és az is negatív! Szal biztos, hogy nem baba van a dologban! Várok még egy kicsit, aztán meglátogatom a dokit!
2012. ápr. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!