Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az aktus után 4 héttel...

Ha az aktus után 4 héttel teszteltem 2x, és negatív. Biztos már ilyenkor az eredmény?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen. De ha nem jött meg azóta, akkor azért gyanús.
2012. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mejött azóta csak kevesebb volt, nem tudom hogy lehete a stressz az oka az utóbbi időben. És olvastam sokat hogy van aki "menstruál" terhesség alatt. Ezért érdeklődöm.
2012. márc. 19. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy terhes. Meg is jött, és a teszted is negatív. A stressztől simán változhat a vérzés intenzitása is.
2012. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2012. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már meg sem tudnám számolni, hány tesztet csináltam meg életemben, mert úgy éreztem, na, most biztos terhes vagyok! Ha negatív lett+kevés mensi, akkor is még csináltam 1et, mert úgy éreztem, mégis az vagyok!

Már leszoktam erről, bizony ha 1teszt negatív, akkor negatív! El kell fogadni.

2012. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!