Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt milyen tünetekk...

Nem várt előtt milyen tünetekkel találkoztál mikor terhes voltál?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 8. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Émelygés, szagérzékenység, hányinger, álmosság/fáradtság, gyakori vizelési inger.

És pozitív teszttel. :o) (mindháromszor)

2012. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt.Igaz azóta sincs :)
2012. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két nappal a nemvárt előtt hányingerem volt reggel. Vettem egy tesztet, délután megcsináltam és pozitív lett.
2012. ápr. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél abból vettem észre,hogy terhes vagyok,hogy 2-3 nappal nemvárt előtt amikor felálltam az ágyról hirtelen,egy hatalmasat nyilalt a köldököm alatt a hasamba. Az elsőnél,még nem volt gyanús,a a másodiknál már tudtam biztosra. Akármikor késik,és nem érzem ezt,biztosra tudom,hogy nem vagyok terhes,pedig nem biztos,hogy megint fog ez jelentkezni. De bennem ez annyira megmaradt,hogy ha ezt nem érzem,akkor nem is bizakodom. Minden jót.
2012. ápr. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak almossag-faradtsag.
2012. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mell érzékenység,de annyira hogy még a melltartó is zavart!
2012. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!