Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt reggel pozitív,...

Ovuteszt reggel pozitív, hogyan tovább? (kép)

Figyelt kérdés

Reggel és este is szoktam ovutesztet csinálni, mert össze-vissza a ciklusom és fogalmam sincs épp mikor van peteérésem. A tegnap reggelin már erősebb volt a tesztcsík, de az estin, hiába nem ittam 1 óráig előtte ( tovább nem birtam ki), az annyira halvány, hogy nem is látni a 2. csíkot. Ma reggel csináltam, és majd leugrik a csík róla. Azért csináljak délután is? Iszom a cickafarkot, ma már palástot igyak? Párommal mikor legyünk együtt?

Ilyen lett a tesztem, fog ez még erősödni?

[link]



2012. ápr. 9. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma és holnap akcióra fel!

Drukk!

2012. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt a képet akkor csináltam, amikor belemártottam a pisibe, eltelt azóta negyed óra és olyan erős a tesztcsík, hogy szinte fekete :)

Ennél jobban nem hiszem, hogy tud erősödni. De akkor a palástfüvet mikortól igyam? Már ma reggel is azt igyam? Vagy még a cickát, mert az segít megrepeszteni a tüszőt? Meg délután is csinálok, és ha az nem lesz annyira erős?

Segítsetek, mert ezt nagyon nem tudom! KÖszönöm!:)

2012. ápr. 9. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggeltől igyad a palástfüvet! Remélem sikerrel jársz! :)
2012. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel meg cickat ittam,remelem nem hatraltat semmit. Csinaltam 2-3korul meg egy ovut,ugyanilyen eros pozi lett. 2napig volt tojasfeherjes nyakom,tegnap elmult,ma sincs:( remelem ez sem baj. :) ma egyutt leszunk,meg holnap is.:)
2012. ápr. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!