Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam egy...

Ma reggel csináltam egy corax, és egy facelle tesztet, corax negatív, facelle halvány pozitív? Ma vagyok a 11 dpo-n!

Figyelt kérdés

A coraxot előbb csináltam és nem láttam rajta semmit. Ezek után a facellével nem is foglalkoztam!

Most hazajöttem munkából, és láthatóan, bár halványan de vastagon ott a második csík

Erre felindulásból du-i vizeletből megcsináltam a Clearbluet- az negatív!

Lehet ez pozi szerintetek? van még reggelre egy clearblue digitális és egy gravi hcg tesztem!


2012. márc. 23. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:

holnap is még csak 12. DPO-n leszel.

Várj 2-3 napot és akkor nem kell ennyit agyalni.

2012. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ebből még bármi lehet, picit talán korán teszteltél. Ha időn túl lett pozitív a másik, akkor inkább a holnap reggelire hagyatkozz. Bár lehet, hogy én várnék vasárnap reggelig, biztos, ami biztos. (Nincs esetleg képed róla?)

Drukkolok!

2012. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mensi elmaradása után tesztelnék csak, így megkíméled magad az esetleges csalódásoktól....addig sajnos bármi történhet. Tapasztalat.

De azért sok sikert a babásodáshoz.

2012. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mensi napjánál előbb ne tesztelj, így megkíméled magad a csalódástól is, és attól is, hogy most ezen agyalj. Azt a 3 napot már igazán ki lehet bírni, kár ennyi tesztet elpazarolni a semmire.
2012. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hoztam képeket, nem tudom látni e rajtuk!


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 23. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de nekem a facelle teszt 3 egymást követő napon lett halvány pozi,olyan mint a tiéd,aztán 4. nap csináltam normális tesztet,na azon meg semmi,és meg is jött.Ennek már egy éve.Itt van:

[link]

Amikor pedig tényleg terhes voltam akkor ilyen volt,persze nem facelle:

[link]

2012. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,rossz a link,itt vannak újra,a facelle:

[link]

És a babás:

[link]

2012. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem várj még pár napot a teszteléssel,mert akkor már 100%,hogy kimutatja a valós eredményt!
2012. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!