Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazodás miatti barnázás...

A beágyazodás miatti barnázás hány napig tarthat?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy kinél hogy volt! Azért mert már 3 napja barnázok! 3 nap múlva nem kellene megjönnie! Viszont csak menzi előtt két nappal szoktam barnázni (eddig két nap barnázásnál nem volt több)és utána meg szokott jönni, ezért nem értem!
2012. ápr. 9. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi tünetem, csak a nemvárt napján nem jött meg, vártam egy hetet, de semmi, nem is barnáztam, én adj pozitív lett a teszt a nemvárt után 1 héttel.

Most második babát szeretnénk, én is figyelem a beágyazódás jeleit, de azt olvastam rózsaszín és pirosas pár csepp vér, max 1-2 napot tart, és peteéréstől számolva 6-7-8 napon jelentkezik.

Nekem is volt ilyen. Higy egy héttel menses előtt barnázás, de mensesig kitartott, majd meg is jött.

3 napos barnázás nem babára utal, szerintem ne reménykedj...

2012. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszoló is írta, nem valószínű, hogy ez terhesség lenne. Egyébként nekem nem volt egyáltalán beágyazódási vérzésem/barnázásom.
2012. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is így gondoltam! Sajnos! Szerintem is bármelyik nap megjöhet! Ugye az ember amíg csak lehet reménykedik! Csak gondoltam megkérdezem! Köszi
2012. ápr. 9. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Megirnad (ha emlekszel meg), babas lettel-e ezek utan?
2014. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú, már nem is emlékeztem, hogy kiírtam ezt a kérdést! Igen akkor babás voltam, de sajnos ő nem maradt meg! 2012.máj.19-én vetéltem el, akkor már harmadszor! 2012 októberében jött össze újra baba, aki kisfiú és 2013 júni végén született! Most már elmúlt 16 hónapos! Ő a második gyermekünk lányunk most múlt okt.végén 4 éves! :) De a kérdésre írányulva bizony barnázáskor is lehet baba, aminek viszont semmi köze nem volt az elvesztéséhez, mert annak később kiderült az oka! Aki most babára vár annak minden jót kívánok és sokat izgultam mire meglett a két kis gyönyörűségem!
2014. nov. 7. 11:57
 6/6 A kérdező kommentje:
a végén nem és hanem én sokat izgultam akart lenni....
2014. nov. 7. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!