Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két menstruácios vérzés...

Két menstruácios vérzés közötti vérzés mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon aggodok,mult hónapban 22kén jött meg,tegnap este meg elkeztem vérezni,de nem sokat.Mi lehet a baj?babát szeretnénk de ilyen még nem volt
2012. ápr. 9. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokféle oka lehet a köztes, avagy pecsételő vérzésnek. Ez nem menstruáció, nőgyógyászom "maszatolásnak" nevezte. Nekem akkor szokott előfordulni, amikor elkezdek egy másik fogamzásgátlót, de nálad ez az ok nem merülhet fel, mivel írtad, hogy próbálkoztok. Pecsételő vérzést okozhat még a beágyazódás is... :) Persze, ez is csak egy feltételezés, mondom, számos más oka lehet.
2012. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet beágyazódási vérzés, ami jót jelenthet.
2012. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ovulációs vérzés lehetett. Előfordul és teljesen normális.
2012. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyet értek a #3 válaszadóval.... Most szexeljetek! :D Akkor is szokott köztivérzés lenni, ha abbahagyod a fogamzásgátlót....
2012. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ovulációra tippelek én is. Szexeljetek!!!:)
2012. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!