Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Jónás-naptár szerinti...

A Jónás-naptár szerinti jónás-napomon kell együtt lennem a párommal? Vagy előtte 1-2 nappal? (hogy megfoganjon a várva várt babánk)

Figyelt kérdés

Volt már egyébként valaki akinek bejött???

Köszi a válaszokat :)


2012. ápr. 10. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Én megnéztem,hogy mikorra teszi és hát kb. rá 10 napra volt peteérésem, amikor össze is jött a fiunk!
2012. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejött, el sem hittem.

Az is bejött,hogy kislányt jósolt arra a hónapra.

Mi Jónás napon tudtunk csak együtt lenni, előtte sajnos nem volt lehetőség.

18+5 hkm

2012. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött, de nem a J. napon, hanem előtte 3 nappal. És még a nem is stimmel:) Írd majd meg hogy mi az eredmény!:)
2012. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előtte nap voltunk együtt, de peteérésem meg kb.10nap múlva lesz.
2012. ápr. 12. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Ez a módszer csak azoknál működhet, ahol mind a két fél teljesen egészséges, de még akkor is egybe kell hogy essen a peteérés a naptár által megállapított "jónás" nappal.
2012. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem előtte 1-2 nappal, mert a jónás nap csak azt mutatja meg, hogy mikor van az ovulációd.

Nekem nem jött be, a naptár szerint 10-e környékén kellett volna lennie, a valóságban olyan 23-a környékén lehetett, akkor jött össze a baba...

2012. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!