Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegy tabletta okozott...

Clostilbegy tabletta okozott valakinél cisztát? Mindenképp orovsi ellenörzés melett szabad elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem volt párszor. A második kérdésedre is igen a válasz. A hormontartalmú gyógyszerekkel nem jó ötlet házilag kísérletezni.
2012. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy a clostiban nincs hormon.

Amúgy szerintem is uh mellet kellene.

2012. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem cisztát csinált, hanem úgy elvékonyította a nyálkahártyámat, hogy esélytelen volt teherbe esnem! Jó vicc, nem? Ja, és az előző dokim ezt nem is vette észre!!!!! De Clostys babás ismerősöm is van több, úgyhogy ne félj tőle, csak IGEN, figyelnie kell rá egy orvosnak.
2012. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ez a 2.clostys hónapom,és rendszeresen járok uh-ra.Duphastont is szedek ami pont arra való,hogy megvastagítsa,a nyálkahártyát!És nekem is azt mondta a dokim,hogy nem hormon tartalmú,az agyalapi mirigyet stimulálja.Mindenképpen csak orvosi ellenőrzés mellett szedd!
2012. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!