Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még így esély? Légyszi...

Van még így esély? Légyszi olvassátok el.

Figyelt kérdés
Sziasztok Teljesen elvagyok keseredve... :-( neg. lett a teszt. De akkor miért késik?Hétfőre nem vártam!Miért fáj ennyire a cicim? Miért van sokszor hányingerem,miért szédülök? Én ezt teljesen nem értem...:-( Nekem sajnos nincs görbém de leguóljára máj 15.én jött meg átlagban 31 napot irt ki ciklushossznak az egyik oldal de a legvalószinűbb napokon együtt voltunk meg szinte 2-3 napont. Van még esélyem?
2009. jún. 18. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed!!!Lehet, hogy a HCG szinted még nem elég magas. 2 nap múlva tesztelj újra. Drukkolok!:)
2009. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem ne legyél elkeswereedve, ha nem jön meg az jo. én a helyedben holnap uhjra tesztelnék.
2009. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amig nem jon meg van remeny! En is ugy jartam tavaly novemberben, hogy a ciklusom 39-dik napjan meg negativ volt a tesztem. En sem ertettem semmit. Gondoltam, hogy mielott elmegyek dokihoz, hogy mar adjon valamit amitol megjon a mensi de biztos ami biztos alapon csinalok azert egy tesztet. Majdnem hanyat estem amikor meglattam, hogy pozitiv. Ez volt a ciklusom 42-dik napjan. Szoval meg nincs semmi veszve. Nagyon erdekes mert nekem mindket babam hosszu ciklusban fogant. Az egyik 42 napos ciklusban a masik meg 36. :) A 26, 30 napos ciklusokkal mint a nagykonyvbe sosem sikerult. :) Persze ezt csak erdekesseg keppen irtam le. Pozitiv tesztet kivanok neked!
2009. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZia!Én is ugyanígy vagyok, máj 13-án volt utoljára mensim, azóta semmi.Tegnap teszteltem -lett... :-( Egyébként nem érzek semmi különöset..Néha kicsit szúrkált a hasam, de azóta semmi...dokihoz csak két hét múlva tudok menni, nem tudom addig kibírom-e..teljesen idegölő ez a helyzet..nem tudom mikor csináljak köv tesztet
2009. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!