Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem a következő. Van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilwcsu kérdése:

Kérdésem a következő. Van-e esély még rá hogy mi ketten valamikor együtt leszünk még? Elfelejt-e mindent amit tettem? Megtud-e bocsájtani? örülnék sok kis okosságnak olvassátok el figyelmesen kérlek titeket

Figyelt kérdés
Szijasztok...elmesélek egy történetet....van egy srác..aki egy nagyo jó barátom volt sokáig:)..és mikor elballagtam a suliból..találkoztunk nyáron..eltöltöttünk egy napot..soha nem gondoltam volna hogy beleszeretek valaha is :) mindig barátként néztem rá...és hazakisért:) mikor a kapun beléptem..belém hasitott valami..ugyéreztem (őszintén) megkelett volna csókolnia..és egy jo nap..szép befejéze lett volna :) telefonon a facebookon üzengettünk egymásnak hogy milyen jo lett volna :) a srác mindennap gyönyörü dolgokat irt..én nem éreztem ugy hogy ő kellene nekem..hogy tudnám-e szeretni...nem szerettem volna becsapni :)... de a srác a legjobb barátnőmmel beszélgetett és kérlelte hogy beszéljen a ''hülye'' fejemmel :)..egy este leültünk barátnőmmel..és megbeszéltünk mindent..és észhez téritett hogy végre egy srác aki tudna szeretni :)és én szeretet hiányos voltam:)..és elkeztem megnyilni a srác felé..és többet mutatni abból hogy mégis szeretném :) mert érzek valamit...de még nem az az igazi tüz..csak fellángolás...napról napra,egyre jobban éreztem a hiányát...majd nem birtam és igent mondtam hogy szeretnék vele együtt lenni kapcsolatban :).. találkoztunk egy csütörtöki napon...messze lakik tőlem..másfél órát csak hogy engem lásson...és énis vártam már hogy lássam őt:) a barátomat:)...sétáltunk,beszélgettünk,hülyéskedtünk,boldog voltam...egyszercsak felém fordult..szivem a torkomban..és megcsókolt...akkor éreztem hogy ez több lehet mint fellángolás..éreztem hogy őis érez valamit irántam ami talán több...éreztem..leirhatatlan...szintén hazakisért:) egy bucsú csók..és mikor felértem a lakásban..akkor már éreztem..igen..ő kell nekem,boldog vagyok vele..ésleszek is :) de még igysem becsültem meg eléggé...egy szombati napon hajnalban beszélgettünk msnen :) ahol leirta nem tul lényegre törően..de leirta hogy lehet hogy nemtudna belém szerelmes lenni...mert az egész fellángolás volt...ugyéreztem ott hogy ezt álmodom..ez nem lehet...és szakitottunk..pedig mégcsak nemis volt kapcsolat...kiderült hogy egy másik lány tetszik neki...rá 1 hétre láttam facebookon hogy kapcsolatba léptek...akkor összetörtem...amikor elveszitettem, éreztem hogy már nem az enyém, akkor szerettem a legjobban..és egyre elviselhetetlenebb volt a hiánya...majd később szakitottak :) de én elrontottam mindent ! hülye voltam ! kiborultam..kötekedtem vele..és sokat veszekedtünk...és ovisok módjára viselkedtünk mind a ketten..de legfőképpen én ! nagyon rossz volt hogy nem az enyém..és hogy csak egy napigéreztem magaménak :)...azonban rátalált egy másik lányra...akivel együtt vannak 1 hónapja...nagyon szereti..én örülök hogy boldog..mégha nemis velem..de akkoris örülök...sikerült megbeszélnünk a dolgokat :) és mindenki mondta hogy szerelem után nincs barátság..de összehoztam..amit elrontottam.rendbe hoztam :) ésmost minden a régi..de nem telik el ugy nap hogy ne gondolnék rá hogy mit nem akartam még az elején :( és joérzés látni hogy boldog..de néha nem tudnék kivánni mást...csak hogy legyen ujra az enyém..mégha nemis sokáig..de legalább egy kis ideig ... szerintem leirtam mindent amit szerettem volna...kérdésem pedig a következő..van-e esély még rá hogy mi ketten valamikor együtt leszünk még? elfelejt-e mindent amit tettem?? megtud-e bocsájtani?:) örülnék sok kis okosságnak :)
2011. márc. 16. 21:25
 1/2 anonim válasza:

Egyrészt kevesebb szmájlit kéne írnod. Nemtom mi olyan mosolyognivaló abban pl hogy "csak egy napig éreztem magaménak". Másrészt így a történetet olvasva sztem ne nagyon okold magad, a srác döntése volt hogy otthagyjon téged valaki másért., nem te lökted el magadtól. Ez egy nap alatt eleve lehetetlen lett volna. Nem írtad le hogy ezt a csajt korábban ismerte-e már vagy sem, mert ha igen, lehet hogy ha korábban "beengeded" a fiút jobban jársz.

Ami pedig azt illeti, hogy összejöttök-e még, azt nem lehet tudni. Sok tényezőtől függ.

2011. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen igaz lehet,de nem a szmájlik a lényeg a szövegben !! és köszönöm a véleményt ! Igen régebb óta ismerte a lányt, de nem mondom soha azt hogy szerelmes vagyok, ha később azt mondom hogy ez csak egy hirtelen fellángolást! én azt hittem hogy hirtelen fellángolás...de ha az lenne pár hét alatt már elis felejtettem volna..mert nemvolt hosszutávú az tény, de mégsem mert még 3 hónap alatt sem !!
2011. márc. 17. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!