Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8napja késik. Tesztem negatív....

8napja késik. Tesztem negatív. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
még lehetsz!pár napot várj a teszteléssel,mert tudod a beágyazodás stb...!drukkolok!
2009. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Simán lehetsz terhes,de várj még és csinálj egy újjabb tesztet.Sokszor lehet olyat hallani hogy negatív teszt után mégis terhes volt az illető.Szóval nyugi!
2009. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes de ne éld még magad nagyon bele,nekem 16 nap késés után jött meg,de remélem te nem igy jársz.Szoritok neked,és ird meg ha netán a baba biztos lesz.
2009. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bízom el magam, nem akarok nagyot csalódni.Nem tudom hogy mikor volt peteérésem, nem éreztem semmi, hőmet sem vezetem, gondoltuk nem görcsölünk rá annyira, de én azért most már kezdek izgulni
2009. jún. 18. 12:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát sajna ma megjött :-( talán majd a köv hónap
2009. jún. 19. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
12'02 vagyok,ha ez vigasztal azota nekünk össze jött,koncentrálj a fojásod alapján a peteérésre és akkor hajrá.5 hetes km.
2009. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gratula! Azóta megint késik! Már volt egy nagyon halvány de tényleg nagyon halvány tesztem. majd pár nap múlva megismétlem aztán majd meglátjuk....
2009. júl. 20. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! Végülis lett baba?:)
2009. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!