Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 15mm-es a tüsző akkor már...

Ha 15mm-es a tüsző akkor már volt peteérés? A nyálkahártya 4,3mm.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, akkor még nem volt, majd csak lesz. Doki nem mondta?
2012. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még. Most lesz. A nyálkahártyának még vastagodnia kell.
2012. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem.Azt mondta a doki,hogy valoszinő ott van petetérés.De hogy mikor azt nem.Ez a 13.napom.
2012. ápr. 11. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 20-22 mm-nél reped normál ciklusban és naponta kb. 2 mm-t nő. A méhnyálkahártya meg kb. naponta 1 mm-t vastagodik. Ez még nagyon vékonyka. A beágyazódáshoz legalább 7-8 mm kell. (De olvastam már olyat, hogy van, akinél 6 mm volt és úgy is sikerült.)
2012. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,sztem is még odébb lesz az ovulációd. Nekem 2naponta figyelte az orvosom, 12.napon 16mm tüsző jobb oldalon. 14.nap a jobb oldali összeesett,de a bal oldalon lett egy 19mm domináns tüsző 16mm a nyálkahártya. 16.napon meg már megvolt az ovu.

Kivánom a legjobbakat))

2012. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!