Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van peteérésem és tüszőrepi...

Ha van peteérésem és tüszőrepim is akkor miért nem sikerül 5 hóapja a baba? Mit tanácsoltok mit csináljunk? Mindennapos fehér folyás normális?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is ebben a cipőben járunk. Csak mi most kedjük a 6 hónapot. :-(
2009. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek számos oka lehet. Ha pár hónapon belül sem sikerül akkor nem ártana felkeresni egy dokit a pároddal, mert azt is lehet hogy nem benned van a hiba.
2009. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 hónap után sikerült, csak ne görcsöljetek rajta.
2009. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez lesz az 5. hónapunk. Állítólag minden rendben velünk, mert már van egy két éves kisfiunk. Most Clostit szedtem, de ma megjött és holnap kell mennem vérvételre. Megnézi a doki, hogy minden rendben van-e a hormonokkal. Az előző terhességem előtt minden hormoneredményem jó volt és mégis csak Clostival sikerült az első hónapban 1,5 éves sikertelen próbálkozás után. Én azt tanácsolom, hogy legyetek optimisták és próbálkozzatok sokat. Azt nem mondom, hogy ne görcsöljetek, mert szerintem ha valaki nagyon akar valamit olyan nincs, hogy nem gondol rá.
2009. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl előfordulhat, hogy elzáródott a petevezeték, és sem a pete, sem a sperma nem tud átjutni rajta, hogy találkozzanak.
2009. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem , még korai arra gondolni hogy gond van , mi 4 hónapja próbálkozunk . Én úgy gondolom, hogy az 1 év a minimum, de ez mellet persze pl nagy segítség nekem legalábbis megnyugatató a hőmérőzés, mert látom belőle hogy nagy bajom nincs. egy hónapja kezdtem csak lázat mérni, és ez talán segíthet abban hogy figyeljem ,hogy egyáltalán jókor vagyunk e együtt.......
2009. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!