Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy érzem a...

Lehetséges, hogy érzem a beágyazódást, az együttlét után 4 nappal?

Figyelt kérdés

Már van egy gyermekem,és nem tervezek most babát,de nagyon olyan tüneteim vannak,(alhasi fájdalom,nyilalás,szédülés,hányinger,egyensúlyvesztés...)amik kísértetiesen hasonlítanak ez első terhességemkor tapasztaltakra,viszont akkor csak később jelentkeztek.

Nem tudom ezt minek tudjam be.. front is van,lehet csak az :) De kíváncsi vagyok,érezhetem-e ilyen korán..



2012. ápr. 11. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2012. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel a beágyazódás csak kb. egy héttel az együttlét után kezdődik és ilyenkor még a hormonszint nem is mutatható ki (ami amúgy a tüneteket okozza majd kb. két héttel együttlét után) én erősen kétlem, hogy ezt érezted meg. Front, stressz, kezdődő betegség, rossz étel, stb.
2012. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ilyen hamar ezeket a tüneteket terhesség okozná.
2012. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én is kétlem,de sose tudni...Nekem gyanús azért.
2012. ápr. 11. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy akkor egy korábi együttlétből lettél terhes, vagy nem terhesség okozza a tüneteid. De 4 nap ahhoz is kevés, hogy egyáltalán a beágyazódás megkezdődjön, nemhogy már szédülj meg ilyenek.
2012. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korai.Én most vagyok csak a 8. dpo-n és most kezdem érezgetni ezeket amiket te felsoroltál.(én viszont szeretnék babát:-) )
2012. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megérezheted. sok nő megérzi-mégha nem is a tényleges tünetek a jelzőértékű figyelmeztetések..hanem a belső megérzésed..

majd írd meg!

2012. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jójó .. :) Mindenképpen megírom.. :)
2012. ápr. 12. 11:44
 9/9 Babci válasza:
Szia! Én az együttlét után 5nappal véreztem.Azt hittem ilyen korán megjött,de egy nap alatt elmúlt.Aztán pozi lett a teszt ,akkor amikor rendesen meg kellett vna jönnie de nem jött meg!És mivel abban a hónapban csak egyszer(akkor) voltunk együtt,így biztos azt jelezte a vérzés.Orvos is mondta,h előfordul ilyen hamar és nem is olyan ritka.És én már akkor is éreztem a tüneteket :)) De mindenki más! Ezt csak arra írtam,h nem törvényszerű a beágyazódásnál a 7-10 nap,mint ahogy a tünetek megjelenése is mindenkinél változhat! :)
2012. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!