Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Házi orvos írhat fel esemény...

Házi orvos írhat fel esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
NEM
2009. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak is nőgyógyász írhatja fel. Szóval ha baj van már most indulj el nődokihoz!!! Ilyenkor minden perc számít, ha "baleset" volt.
2009. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, sajnos baleset volt. Nem a mi hibánkból történt!:(
2009. jún. 18. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:

mindenhol van ügyelet a nögyogyászaton, 2 perc alatt elintéted, kiváltod-- a háziorvosnak nincs erre kompetenciája sajnos.

pl vérnyomás csökkentöt sem irhatja fel mindegyiket, ugy ahogy azt a nödoki sem..

2009. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. Nagyon siess, mert 16óra van, hogy bevedd a tabit. Szóval felkellni a gép elől és irány az orvos! A patikák sem non stop vannak nyitva. Esemény utániból van olyan ami 1 tabis, de van olyan ami 2 szemes. Pontosan tartsd be a tájékoztatón szereplőket. Nálam is volt régen ilyen baleset, márkás óvszer mégis elszakadt.
2009. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Most indulok a lakóhelyemhez legközelebbi nőgyógyászatra.Remélem nem lesz bajom...
2009. jún. 18. 17:16
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el... este 9 kor tudtam gyógyszerhez jutni,mert nem akartak felengedni sehol az ügyeletre!!! 4 kórházba,kilinikán voltam,és az 5. helyen írtak csak fel tablettát..na akkor még kellett keresnem egy patikát ami késő este is nyitva van... Déli pu. nál volt egy.... este 11 re értem haza... ja és 17 óra körül indultam...
2009. jún. 19. 09:24
 8/9 anonim válasza:
felírhatja háziorvos is a tablettát..hülyeség, hogy nem, vagy csak nekem van szerencsém. én a házidokimmal szoktam felíratni...vagyis ez nem szokás kérdése, de már 2szer volt rá szükség.
2010. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
na, mi történt?
2011. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!