Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám hitelesen...

Hogyan tudnám hitelesen eljátszani, hogy pozitív ember vagyok?

Figyelt kérdés

Bocs,nem tudtam jobban megfogalmazni a kérdést.


Alapból pesszimista természetű ember vagyok. Ebből kifolyólag nincs egy barátom sem. Szeretnék barátkozni,s ezt csak úgy érhetem el,ha pozitív beállítottságú srác benyomását keltem az emberekben.


2012. jan. 6. 14:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Ezt én is szeretném tudni, bár szerintem sehogy.
2012. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Így elég nehéz lesz csajt szerezni. Unom már az egyedüllétet.
2012. jan. 6. 14:49
 3/25 anonim ***** válasza:
K*rvázni kéne. Nem tudom, az lehet tényleg megoldás lenne.
2012. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nálam kizárt. Mindenképp változni akarok,hogy legyenk barátaim,meg idővel barátnőm.
2012. jan. 6. 14:57
 5/25 anonim ***** válasza:

Az alakoskodás nem megoldás mert egy idő után már fárasztó lehet és kibújik a szög a zsákból.

Aztán ha lehullt az álarc lesz nagy csalódás.

Szerintem azzal kezd, hogy önmagadat rakod helyre.

Nem kell nagy dolgokat elérned a kis célok is jók ha valami sikerül az már feldob.

Tudom szar a világ de a pesszimizmus nem segít. Ha csupa negatív érzelmet sugárzol magad körül akkor tényleg senki nem fog a környezetedben szívesen tartózkodni.

Egyébként elárulom: Nem is kell megjátszanod az optimistát! Nem mindenkinek happy az élet.

Elég ha többet mosolyogsz, beszélgetsz másokkal ez így indul. A mosoly egy pozitív dolog amit szeretnek az emberek és szívesebben ismerkednek egy ilyennel. A sikeres barátszerzés meg csak a te lelki világodat fogja trenírozni és már nem lesz olyan sötét a világ.

Azért biztos vannak jó dolgok is az életedben és ne hidd, hogy másoknak csupa boldogság. Az új barátaidnak is meglesznek a maguk bajai de együtt lenni velük az buli és máris nem leszel búval bélelt.

2012. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szóval széles vigyorral menjek végig az utcán?

Amúgy sikerült 1 csajt leszólítanom,de csak annyira,hogy megkérdezzek tőle,hogy merre találok egy bizonyos helyet.

2012. jan. 6. 15:12
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
Ez neked leszólításnak számít? Legalább tájékozódási futónak voltál öltözve, vagy ilyesmi?
2012. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem. Ennyire futja csak tőlem. Ezért nem erőltetem a csajozást. Időpazarlás.
2012. jan. 6. 15:17
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy vigyorogj mint a tejbetök, ok nélkül, egyedül az utcán, hanem ha társaságba kerülsz akkor mosolyogj egy kicsit többet és próbálj meg belefolyni a beszélgetésbe. Nna!

Valamilyen közösségbe nem akarsz járni? Tanfolyam, tánckör stb. ami érdekel és ahol vannak emberek.

2012. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Járok,tanfolyamra,de ott sem nagyon beszélek senkivel.
2012. jan. 6. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!