Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után is fáj a...

Ha peteérés után is fáj a petefészkem bár gyengébben de érzem, akkor nem történt meg a tüsszőrepedés? 9. én és 10. én nagyon fájt ekkorra irta a pé t a ciklus.hu de a mai napig érzek ott valamit ha leülök vagy köhögök.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!!

2012. ápr. 13. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Csatold a görbédet is, megnézem szívesen.


Saját tapasztalatom annyi ezzel kapcsolatban, hogy a fájás/fájdogálás nem mutatja pontosan a pé idejét (persze egész pontosan csak az UH mutatja), de még megközelítően sem. Nekem volt olyan időszak, minimum fél év, amikor 3 vagy akár 4 nappal korábban szúrt a petefészkem, mint amikor peteérés volt, szóval ez csalóka lehet. No meg egyéb hatásoktól is fájdogálhat.

A hő többet mutat.

2012. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem vezetek görbét.mondjuk azt sem értem hogy multhonapban tuti együtt voltunk pé kor körbe szexeltük a pé-t mégsem sikerült(visszaszámolva láttam)olyan bonyolult hogy sikerüljön a baba minden részletre figyelni kell
2012. ápr. 13. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a fájdalomból nem sok mindent lehet kiolvasni.

Az is lehet, hogy a sárgatest a petefészekben kicsit jobban bevérzik, lesz belőle egy ciszta és az fáj.

Ez állítólag tök normális jelenség.


Nekem volt olyan, hogy elkezdett fájni a hasam lent jobb oldalon, aztán a végén elmentem vele dokihoz. Kiderült, hogy ciszta. Meg is akarták műteni, mert hogy ez biztos nem fog eltűnni.

Elmentem a saját dokimhoz, azt mondta, szerinte ez csak egy beérzett sárgatest, várjunk vele egy hónapot.

Aztán megjött a vérzésem, a kontrollon meg sehol sem volt a cisztám:)


Szerintem ha menzesz után nem múlik el, akkor menj vele dokihoz.

2012. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ultrahangon nézték a peteérésem és onnan tudom, hogy előtte és utána is szurkált az az oldalam, ahol a peteérés volt!!

Én éreztem utána is pár napig!!

Meg egy hétre rá élesebben, aztán semmi!

Most vagyok 21 hetes! :)

2012. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kismamáknak:)köszönöm a válaszokat sajnos nem értem ezt a peteérés dolgot de majd csak rájövök már annyit olvasok:)elösször azt hittem akkor van mikor vadul fáj de már nem tudom:)
2012. ápr. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!