Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Este 10 körul munka után...

Este 10 körul munka után körmöm nagyságnyi sötét sűrű vérzésem volt. 1 hetem van hogy ne jöjjön meg. 27-én volt meg utoljára. Lemondhatok hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, inkább várdd meg a következő mensid, utána okosabb leszel! Ne aggódjj!
2008. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát,hát...nehéz az ügyed,mert én ugyanígy voltam,mikor méhen kívüli terhes voltam.Annyi különbséggel,hogy a mensim rendben megjött(ezért nem is tudtam meg időben,hogy terhes vok),és rá két hétre volt ilyen vérzésem,de akkor már 6,5 hetes terhes voltam.Sztem figyeld magad,a babóról még ne mondj le,mert ez bizony lehet terhesség is.Ne stresszelj,nyugi,ha nem jön meg,tesztelj kimaradás után 3-4 nappal,ha pozitív,menj orvoshoz!!!!Drukkolok.Egy öreg róka

2008. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!