Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van miért aggódnom? Lehetek...

Van miért aggódnom? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Néhány napja vesztettem el a szüzességem, nem fájt, óvszerrel védekeztünk. (Utána felvett egy boxert, majd le. -ha ez számít vmit) Aztán kb 20 perccel később megfogta a péniszét majd megujjazott. Így lehetek terhes? (Jó tudom, elég hülyén hangzik ahogy leírtam, de na, értitek...)


egy 18 éves parázós lány


2009. jún. 18. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem lehetsz terhes de ezt 18 évesen illene már tudnod....
2009. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehetsz. Ha be volt izgulva és előváladék került az ujjára-ami ugye tartalmaz életképes spermiumot-és bejuttatta a hüvelyedbe, akkor simán lehetsz terhes. Kicsi az esélye, de lehetsz.
2009. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Fúúúú 18 vagy?El sem hiszem!Te tényleg a világon semmit sem tudsz erről a dologról és lám csinálod már!Pedig mostanában kéne érettségizned vagy jövőre!

Akkor áss kutat,mikor még nem vagy szomjas!

Én is 18 voltam mikor először csináltam,de előtte annyi könyvet olvastam el amennyit csak tudtam és nem azért mert nekem már viszketett,hanem azért,hogy tisztában legyek vele,hogy mit is csinálok!!!

Az én anyukám se volt nagyon mesélős fajta erről a témáról,de bennem volt annyi,hogy ha más nem segít,utána nézek én egyedül!Ez nem volt nekem ciki,mert a rengeteg osztálytársam közül én voltam az egyetlen aki mindent tudott már erről a témáról!Így nincs mitől félnem és nem tudok ilyen badarságot kérdezni!

2009. jún. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Na, az előző jól leosztott, de a véleményét nem írta le.

Szerintem nem lehetsz terhes. Annyira minimális az esélye, hogy szinte nincs is. Ne aggódj.

2009. jún. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz baj
2009. jún. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!