Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni megfelelő...

Teherbe lehet esni megfelelő nyálka nélkül is?

Figyelt kérdés
kb. fél éve próbálkozunk, az első néhány hónapban rendesen volt tojásfehérjés nyákom, de most az elmúlt kettőben nem. kicsit több, az volt, de nem kimondottan olyan, amire azt mondanám, hogy "na, ez az". Van ötletetek, hogy mi lehet az oka? Baj egyáltalán?
2009. jún. 19. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem maga a nyálka a lényeg, hanem hogy legyen peteérés és tüszőrepedés. A nyálka önmagában nem garancia semmire, és ki sem zár semmit a hiánya. Érdemes lenne hőmérőznöd és/vagy ovutesztezned.
2009. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hőmérőztem eddig, van peteérésem :)) azért hagytam abba, mert nem segített nem görcsölni a dolgon...
2009. jún. 19. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor teherbe estem abban a hónapban pé-kor nem volt folyásom. Tehát lehet.
2009. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!