Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észrevettétek már, hogy...

Észrevettétek már, hogy amikor ovuláció körül vagytok, akkor jobban élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan! :) Sokkal intenzívebben kívánom és élvezem is! A fajfenntartás miatt van! A természet azért tudja ám a dolgát... :))
2012. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem. Biztosan az a biológiai magyarázata, ahogy az első hozzászóló is írta.
2012. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, nálam ez pont fordítva van. Én olyankor inkább rosszul vagyok, és nem kívánom annyira. Máskor sokkal jobban.
2012. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, így volt! :))) De már 34 hete nem volt ovulációm, hála Istennek! :))))


36 hetes km

2012. ápr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lara1984 válasza:
Ez rám is teljesen igaz; ami a magyarázatot illeti, abban teljesen egyetértek az 1/4-es hozzászólóval.
2012. ápr. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz rám is!! :)
2012. ápr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igaz, de legjobban s terhesség alatt kívántam a szexet. Nem tudtam a férjemmel betelni, minden nap egyutt voltunk:), kár hogy már elmult!


15 hos kislány anyukája

2012. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen határozottan :)és a vágy is őrjítő tud lenni bennem. De nálam nem volt ám mindig így. Mivel mindig érzem mikor van pé olyankor feszül, szúr a petefészkem ami elég kellemetlen tud lenni ezért volt hogy nem tudtam úgy élvezni a szexet mert közben is fájt. De a fájdalom nem mindig olyan kellemetlen mostanában még jobban kívánom pé körül .. :)
2012. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam pont fordítva van :-(
2012. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez nálam is pontosan így van. Régebben nem éreztem ezt a különbséget, de mióta szültem, azóta határozottan jobban kívánom a dolgot a peteérés körüli napokon, mint a ciklus többi napján.
2012. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!