Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafarkfű-palástfű tea...

A cickafarkfű-palástfű tea kombinációt hány hónapig javasolt inni?

Figyelt kérdés

Menstruáció alatt semmit nem iszok, annak végétől peteérésig a cickafarfű teát, majd peteéréstől menstruációig palástfüvet.

Ez a kúra hány hónapig tartható? Valahol azt olvastam, hogy 3 hónapig. Ti mit tudtok erről? Előre is köszönöm!


2012. ápr. 16. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam sehol javasolt időtartamot. 3-4 hónapig csináltam a kúrát.
2012. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszönöm :) Szerintem én valamelyik kérdésben akadhattam erre a 3 hónapos javaslatra, de már nem tudom, melyik volt az, így visszakeresni sem tudtam, csak rémlett, hogy ezt láttam valahol :)

Te is azért ittad, hogy rendezd a ciklusodat, elősegítsd a teherbeesést? Ha igen, mennyi idő múlva estél teherbe?

2012. ápr. 16. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még erről a 3 hónapos intervallumról.

Palástfüvet nem ittam.Cickafark teát ittam kamilla teával keverve az első vérzés mentes naptól kb középidőig.Októberben kezdtem,decemberben elkezdtem szedni a clostyt és márciusban lettem terhes.

A gyógyteák beállították 31 naposra a ciklusom.

2012. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is a választ! :)

Ha valaki megosztaná még, hogy mennyi ideig itta a teákat/teát, illetve hány hónap múlva esett teherbe, nagyon megköszönném :)

2012. ápr. 18. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!