Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Két vetélésem...

Terhes vagyok? Két vetélésem volt, most 2 napja nem jött meg "csak" 2-3 barna pecsét. Tegnapelőtt negatív teszt.

Figyelt kérdés
Dokihoz még nem akarok menni, mert ilyenkor még nem látna csak megvastagodott méhnyálkahártyát.

2012. ápr. 16. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha barnás folyás van, az már inkább a menses jele, mint a babáé.
2012. ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan a menszit jelzi a barnás pecsételés. Attól függ mikor volt peteérésed, mert ha később volt akkor csak később fogja kimutatni ha baba van:)
2012. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kis progeszteronszint miatt is lehet a pár barna csepp, de szorítok, hogy baba legyen inkább!
2012. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 33.napig volt negativ a teszt es akkor is csak nagyon halvany csikot lehetett latni.A barnas pecset lehet a beagyzodas jele,de sajnos mase is.Nekem a 2.babam most ment el,mert pajzsmirigy alulmüködesem van,ami sajna most derült ki.En a helyedben azonnal mennek dokihoz,hogy vert vegyen es megnezzen mindent,föleg a hormonszintet.Mert gyogyszerrel megelözhetö az ujabb veteles.
2012. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!