Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napra rá van peteérés?...

Hány napra rá van peteérés? Clostyt szedek, szerdán (a ciklusom 8. napján) megyek dokihoz uh-ra. Már látni fog tüszöket? Holnap este veszem be az utolsó szem clostyt.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 15:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. napon már 12-13mm -s tűszőim szoktak lenni. Éni szedem a clostyt. Szerintem fog látni!
2012. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én is holnap veszem be az utolsó closty-t és pénteken a 10. napon megyek uh-ra. Nagyon remélem hogy látni fog nagyobb tüszőket! Hányadik closty-s hónapod???
2012. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ez a 2.hónap.Remélem nem is lesz több:)Te mennyit szedsz?Én 2x1 szemet.Mióta próbálkoztok?Mi már egy éve.
2012. ápr. 17. 08:05
 4/34 anonim ***** válasza:
Idén 2 éve próbálkozunk. Tavaly többször szedtem de nem használt. Pco-m van és akkor még voltak cisztáim is. De decemberben megcsinálták a drilling műtétet, és most nagyon bízom benne, hogy sikerül,mert mióta műtöttek még nem stimuláltak. Cisztáim nincsenek csak éretlen tüszők. ezt mondták. De pénteken minden kiderül. akkor megyek uh-ra.
2012. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

szia!

Láttak tüszőket az ultrahangon???

Én ma voltam. Endometrium 5mm domináns tüsző még nincs. ezt mondták és keddre visszarendeltek UH-ra (14. nap lesz)

2012. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Szia!

Volt egy 7mm-es és egy 23mm-es tüszőm.Endometrium 11 mm.Azt mondta hogy hat a closty.Szerintem a 23 mm-es még szerdán megrepedt,vagyis remélem:)Írt fel duphastont,a 15.naptól kell szednem.

2012. ápr. 21. 15:35
 7/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nekem ebben a hónapban sem jön össze. :(

Csak azt nem értem hogy ha nincs peteérésem miért szurkál hol a bal hol a jobb oldalam. Kedd este meg majdnem fájt a bal oldali műtét hegem. nem értem :(

2012. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Szia!Azért ne add fel,hátha kedden lát már a doki tüszőt.Nekem most az volt a furcsa,hogy nem szurkált a petefészkem és nem fájt a cicim se.Eddig minden hónapban voltak ilyen tüneteim peteérés körül.Remélem most sikerült.Még kb 10 nap és kiderül:)Majd írj!
2012. ápr. 22. 14:01
 9/34 anonim ***** válasza:

Azért reménykedek, csak olyan rossz mindig a csalódás. Mr annyira szeretnénk!

Drukkolok hogy sikerüljön!!!

Majd írok, hogy mi volt!

2012. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

szia!

Voltam uh-n.

Ezt írták a papíromra:

endometrium 8 mm, multiystas (apró) degenerált ovariumok, max foll. 11 mm

ma holnap és holnapután merional injekció kell beadnom 75 NE-t és pénteken kell visszamennem uh-ra. azt mondták hogy végülis van peteérésem csak egyszerre sok akar megérni és elnyomják egymást. most ezt az injekciót azért kaptam hogy legalább egy érjen meg normálisan

2012. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!