Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lenne túl nagy a korkulonb...

Nem lenne túl nagy a korkulonbség?

Figyelt kérdés
A kislànyom pont most, nègy nap mùlva lesz 9 èves. ès pont most, ezekben a hònapokban kezdtem ùgy èrezni, hogy milyen jò lenne mèg egy gyerek. Hamarabb nem nagyon tervezhettunk ilyesmit, anyagi korulmènyek, stb, de ha most lenne is anyagi hàttèr, nem lenne tùl nagy màr a korkulonbseg a pici ès a noverkeje kozott? Hisz mire meglesz, a (nagy)lànyom màr legalàbb 10 èves lesz!!!
2009. jún. 19. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet szoros a kapcsolatuk. Nekem is egy 10 évvel idősebb nővérem van és senkiért nem adnám oda, nagyon szeretem. Pedig mi nem együtt nőttünk fel és mégis megtaláltuk a közös hangot. Rengeteget játszott velem (bár rendszerint én voltam a játékbaba, akit öltöztetett meg tologatott). :-) Ha úgy álltok és szeretnétek, vágjatok bele nyugodtan! Bizonyos szempontból még előnyös is a nagyobb korkülönbség, akár segíthet is majd a baba körül és így 10 évesen már könnyebben elfogadja, hogy jön egy új családtag és nem csak az övé 100%-ban a figyelem. Szerintem...
2009. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha te most döntöttél úgy,hogy szeretnél még egy kicsit,akkor rajta!Legalább könnyebb lesz a dolgod,mert a 9éves lányod már elég nagy ahhoz,hogy kicsit besegitsen majd és még büszke is lesz,hogy kistesója születik!Nálunk a két kicsi között 8 év a különbség,de nem okozott problémát!:)Ne gondolkozz ezen!Sok sikert!

2009. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Ennek is megvannak az előnyei, főleg ha a nagyobbik csajszika, mert ilyenkor már beindulnak náluk is az anyai ösztönök!
2009. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondoltam,hogy nagy a kor különbség,de mivel elvált vagyok és most találtam meg életem párját akitől most szeretnék,szeretnénk egy közös babát!A nagy fiam 10éves!!31éves vagyok.Te?
2009. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én 13 voltam mikor az öcsém született, a növérem akkor voltr 17 éves. az öcsém most 20 éves de nagyon nagyon imádom. sztem ez jo dolog. könnyebb is talán ,mint ha 2 éves gyerek mellés születik egy kisbaba.
2009. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a férjeméknél ez nem jött be a nővéra 9 évvel idősebb és min dig , még most is féltékeny az öccsére.Egyszerűen nem értem mért.
2009. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ismerősöm van, akinek a kistesója ilyen-olyan okok miatt később jött, 10-14 évek a korkülömbség, és a nagyok imádják a kicsiket, a kicsik meg nagyon felnéznek a nagyokra, semmi gond nincs. Az tény, hogy sosem játszottak úgy együtt, mint a közelebbiek, de egy másfajta nagyon szép kapcsolat van köztük, ami meg szerintem kisebb korkülömbségnél sosem lesz. Egyébként hallgass szerintem a szivedre, egy kisbaba mindig nagyon szép ajándék :)
2009. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most szeretnénk babát. A lányom nyáron lesz 17 éves. Ugyhogy lehet Neked nem kellene aggodnod. :)
2009. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is 10 éves,a húga 5hós.IMÁDJA!!! Azóta jobban siet haza a suliból,hogy vele lehessen,ő akarja mindig etetni,csinálja neki a tápit,rendezi az üvegeit. Séta közben ő tolja,segít a buszra fel-és le,és minden tekintetben egyszerűen IMÁDJA!!! (5éve várta kb hogy tesója legyen)Szóval nyugi :)

A húgom és köztem 11év van,de én is imádom,igaz a kapcsolat nem felhőtlen,de mi már felnőttek vagyunk.

2009. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 18 éves a fiam és 1 éves a kislányom , imádják egymást nincs miért aggódnod sokat fog segiteni neked a kislányod a picike gondozásába.Együtt töltöttök sok vidám szép napot stb.! Egyébként hozzánk képest semmi az a 10 év!:)

Hajrá baba vállalás területén drukkolok h mihamarabb sikerüljön nektek!!!

üdv.

2009. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!