Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mukodhet egy kapcsolat, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet egy kapcsolat, ahol nagy a korkulonbseg?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi munkatarsam mar 6 honapja udvarolgat nekem de semmi elore lepest nem latok elotte h akarna a kapcsolatot. 9 honapja szakitottam a baratommal, o neki 6 honapja van kapcsolata (majdnem 3 evig kuzdott a lanyert) most megint ujra akar engemet mert nem tud felejteni , egy valtasban vagyunk a munkaba, haza kiser , vesz nekem egy rozsat , most mikulasra is kapok ajandekot. Romantikus , nagy darab ember (190 magas , 110 kilo) jo humorra van, minden jo benne. O 25 eves en meg 34 eves. Ma a munkatarsakkal beszelgettunk s mondtam h jovoben gyerek szulesire akarok menni, s egybol ra vagta h lehetek az apa? , kicsit mosolygot is.

MOst ha mar osszejovunk (nehez engemet megkapni , ki kell erdemelni mert nem vagyok egy ketto es agyban vagyunk), van remeny h egyutt is maradunk?. O azt mondta h hazassag nelkul is maradna velem csak a gyerek legyen egeszseges es egy jo anya aljon az eletebe, O is akar gyereket(csak nem tudom h tolem e !)


2010. dec. 2. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Működhet! Nem a korkülönbség a lényeg!!! Hanem hogy mennyire szeretitek egymást!

L18 (a párom F26, három éve járunk és minden a legnagyobb rendben!)

2010. dec. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a férfi javára lenne +9 év, azzal nem lenne gond, de gondolj bele: amikor te 55 éves leszel és urambocsá elkezdesz klimaxolni, akkor ő 46 évesen még akár egy 30-35 éves nőre is kivetheti a hálóját, mert ereje teljében lesz.
2010. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!