Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első bababánk, könnyen...

Ha az első bababánk, könnyen megfogant akkor ugye nagy eséllyel a tesó is könnyen fog jönni?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap, hogy próbálkozunk, és max 2 hónapunk van a sikeres akcióra.
2011. nov. 4. 09:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem attól függ hogy az első milyen hamar sikerült!van akinek az első baba az első hónapban sikerül a másodikra meg hónapokat évet kell várni.

hogy érted hogy 2 hónapotok van a babáras?

2011. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Anyagi okai vannak a 2 hónapnak. Mivel, ha a fiam 2 éves kora előtt szülök akkor jobb gyedet kapok. Ha a nov.-dec-ben nem sikerül a tesó, akkor kénytelenek leszünk pár évet várni a tesóval, és sajna sem apa sem én nem leszünk ezidő alatt fiatalabbak.
2011. nov. 4. 09:37
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem vennék mérget. Van ellenpélda bőven a környezetemben az ellenkezőjére.
2011. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik gyerekem elsőre megfogant most pedig a 4.hónapnál járunk az újabb kis tesó projektben.Szerintem ne éld magad bele,mert akkor csalódni fogsz.Én így jártam,mivel nem számítottam rá,hogy most nem úgy lesz mint korábban.De engem nem hajt az idő,így nem is stresszelem magamat emiatt.Sok sikert!
2011. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:( Hát a hónap végén kiderül. Köszönöm a válaszokat! Azért reménykedem.
2011. nov. 4. 09:46
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
de akkor miért nem kezdtetek hamarabb a babához?
2011. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mert császárral szültem a kisfiam, aki most lesz 13 hónapos.
2011. nov. 4. 10:09
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekünk is mindketten elsőre "jelentkeztek". :)
2011. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: szintén császáros, a kisfiam bő tíz hónapos volt, amikor - tervezetten - sikerült a második. A dokim azt mondta, hogy spontán szülésnek futunk neki, aztán meglátjuk, mert sem a szülés óta eltelt idő, sem a hegvastagság nem garancia arra, hogy ki is bírja. Úgyhogy azt mondta, emiatt nem érdemes várni.
2011. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első véletlenül a második baba elsőre összejött.

de az egyik barátnőmnek az első baba véletlenül a második pedig nem jött össze.

2011. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!