Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36.7 a hőm ez jó? Sikerülhet?

36.7 a hőm ez jó? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
5 napja mult el eddig minden nap probálkoztunk.Ma termékeny napom van a naptár szerint,a hőm jó?
2009. jún. 20. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is sokáig így akartam teherbe esni, aztán feladtam. Olvasd el ezeket itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia ne legyetek együtt minden nap az nagyon sok ..:-))

Az hogy ma mennyi a hőd ez nem mutat semmit.Nem vezeted görbe szerint?Mert az hogy néha megméred nincs mihez viszonyitani sajnos...Igy nem lehet megmondani hogy jó e vagy nem e jó..Megnézed a diagrammom?Hátha igy lesz viszonyitási alapod hogyan kéne csináni ...nekem első hónap próba volt és összeött.Majd irj...szivesen segitek.

2009. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szia előző.szivesen megnézném a görbéd.Köszi
2009. jún. 21. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy csak most jelentkezem...Itt a görbém majd irj szia! [link]
2009. jún. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm!Ciklus.hu-n nem vezettem sokáig dolgozok nincs mindig időm gépelni.Papírra írkálom itthon mikor mennyi.'0.naptól ment felfelé.
2009. jún. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!