Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már abortusza...

Akinek volt már abortusza utána amikor akarták már a babát mennyi idővel jött össze? 1 hónapja próbálkozunk, de szerintem meg fog jönni! Nehéz abortusz után teherbeesni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják, hogy könnyebb. Nekem decemberben volt és március végén estem teherbe. Ne add fel, ha most nem is sikerült; biztos lesz baba.
2009. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. 1 hónap még nem sok. Szerintem semmivel sem nehezebb abortusz után teherbe esni. Sok szerencsét :)
2009. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia Barátnőmnek elment a baba és a következő hónapban összejött.De nekik a doki modta hogy huzzanak bele mert ilyenkor tombolak a hormonok és könnyebb teherbe esni nekik sikerült már majdnem 5 éves a baba.
2009. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben volt es majusban sikerult a baba, januar ota probalkoztunk. Nallam az volt a gond, hogy nagyon rendszertelen lett a ciklusom es januar, februarban szerintem nem is volt pe-m, meg nem allt keszen a testem egy ujabb terhessegre. De van akinek sokkal hamarabb sikerul, ugyhogy fel a fejjel, jonni fog a baba amikor keszen allsz testileg.
2009. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2000 év végén volt egy ab,ugyanis nem tudtam,h terhes vagyok,és kemény gyógyszereket szedtem,így a placenta sérülése miatt a 9. héten meg kellett szakítani a terhességet művi úton.Annyira nem fordultam be,mert korai lett volna,de amikor 2 év múlva már akartunk babát,nem jött,és nem jött,már mindenhol voltunk,ilyen olyan központokban,sehol nem találtak semmit,de a baba mégsem jött,majd csak 2006-ban,szóval nekem ab után 6 évre lett baba,4 év intenzív babagyártás után.

2009. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!