Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most sem sikerült?! Vélemény?

Most sem sikerült?! Vélemény?

Figyelt kérdés
6 napja késik ma rózsaszines volt a folyásom és görcsölget a hasam? Meg fog jönni? Ha igen akkor hogy számoljak majd? Nem értem én ezt az egészet jókor voltunk együtt 2-3 naponta miért nem akar összejönni :- ( ( Úgy el vagyok keseredve..
2009. jún. 20. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!HA csak rózsaszínes marad és nem olyan lesz mint máskor akkor csinálj tesztet.Nem egy olyan esetet hallotunk hogy csak ennyi volt ráadásul az is késve és terhes lett az illető!Ne keseredj el lehet hogy már ott az a kicsi!:)
2009. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el. En az a pelda vagyok akinel nem valt be a 2-3 naponta a szeretkezes. A sermiumok tobb napig is elelnek de csak 48 oraig termekenyito kepesek ugyhogy nagyon bele kell talani. En meg napart is vezettem es pont egy olyan idoszakban esett a tuszorepedes, hogy mar nem volt termekenyito kepes sperma. Vagyis egyik nap egyutt voltunk utanna csak a harmadik napon. A tuszo valoszinuleg a 48 ora letelte utan repedt meg hajnalban es a harmadik nap mire egyutt voltunk addigra a petesejt mar tul oreg volt mert az elso egyuttlettol szamitva eltelt 72 ora. Rauntam erre a folyamatos szamolgatasra es vettem egy ovulacios tesztet. Akkor voltunk egyutt amikor jolesett. Ha 2 naponta akkor 2 naponta ha pedig 5 naponta akkor 5 naponta de viszont amikor pozitiv lett az ovulacios teszt akkor azon a napon mindenkeppen egyutt voltunk utanna a masodik pozitiv napon tartottunk egy szunetet es utanna megint egyutt voltunk az elso negativ napon. Es igy egybol osszejott a baba.

De meg ne temesd el a napot mert itt olvastam, hogy volt akinek rozsaszin folyasa volt meg barnas aztan megisem indult be a verzes es baba volt a dologban. De ha megsem igy lesz akkor se keseredj el, uj honap uj remenyek, meglatod jonni fog a baba! Kivanom neked, hogy minel hamarabb sikeruljon.

2009. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De ahogy a 2. válaszoló irta új hónap új remény! Már csak azért is mert megjött :( :( :( :(
2009. jún. 20. 11:06
 4/4 anonim válasza:
Csak egy tanács: Mi fél évig próbálkoztunk mire sikerült pedig egészségesek vagyunk mind a ketten. A peteérést kiszámoltam tesztet is végesztem a peteérésem megállapítására (a gyógyszertárba lehet kapni) kétszer ment el a párom és a másodikat lőtte belém utána még a falra is feltettem a lábam,hogy függőlegesbe legyek! Tehát mindent be vetettem.Ha élvezed a sexet az is segít! És csak nyugi!
2009. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!