Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 20. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia Bővebben egy kicsit a kérdést mit is szeretnál tudni???
2009. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A hőgörbéd alapján júni 17.-én volt a peteérésed, akkor és az utánna való napon pont együtt is voltatok, és elég magasra fel is ment a hőd, ami jót jelent. Ha szeretnél babát, akkor számításaim szerint hónap végén, 30.-án, 01.-én kellene megjönnie. Ha rá pár napra sem jön meg, csinálj tesztet, mert tuti babás leszel. A hőgörbéd alapján jó esélyed van rá :-)

Sok sikert, drukkolok (persze csak ha babát szeretnél)

2009. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi szeretnél...
2009. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A ciklusom 30 napos szokott lenni. De ezek szerint most későbbre kell "nem várnom". Eléggé megijedtem, azt hittem nem is lesz pém. 4hónapig Clostyt szedtem most ez a hónap gyógyszermentes mert szünetet kell tartanom. Nagyon szeretnénk már babát lassan 2 éve.
2009. jún. 20. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt pé-d ebben a hónapban. Láthatóan nincs alacsony és magas hőmérsékletű rész. De ne nekem legyen igazam.
2009. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem a 2. válaszolót akarom kritizálni, de pé. után nem elég ha 1 napra felmegy a hő, min 10 napig átlagosan magasabban kell lennie, mint pé előtt.
2009. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na ettől féltem:(((

Akkor meg se fog jönni csak gyógyszerrel??

2009. jún. 20. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát elég cikk cakkos a hőgörbéd szerintem sem volt péd de olyan görbéket látni amiből baba lett hogy ebből is simán lehet!De tényleg nincs olyan amiből egyértelműen ki lehet venni hogy volt csatolom az én életem első próbálkozását és görbéjét...nem hülyeség ez a görbe csak pontosan kell irogatni nekem bejött remélem másnak is..:-)) [link] látod nekem nem is jó helyre huzta be a pémet de viszon egyértelmű hogy mikor volt..Sok sikert neked is.
2009. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nincs pé-d megjöhet. Sokan ezért nem is tudják, hogy valami nincs rendben a ciklusukkal.
2009. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!