Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem, a kontrollcsík...

Ma teszteltem, a kontrollcsík erős volt a másik nagyon halvány, de ott volt. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom elhinni, hogy sikerült.Mikor teszteljek újra?
2009. jún. 20. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia mivel teszteltél?

én ugyanigy jártam a héten hétfőn kellett volna nem megjönnie nem is jött és kedd halvány és szerda is halvány + tesztem lett...És babás vagyok!!!

Sztem Te is gratulálok neked is kismama!

Jövőhéten csinálj az erős lesz...:-))

2009. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg baba van a dologban, de azért 1-2 nap múlva tesztelj újra.
2009. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Gabriellel teszteltem. Csütörtökre vártam, amúgy.

Van értelme holnap is egy tesztnek? Milyennel próbáljam?

Gratulálok a babához!!!

2009. jún. 20. 13:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a nagyon halvány pozitív is pozitív, tekintve, hogy álpozitív teszt nincsen. úgyhogy ez baba.
2009. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A gabriel az jó,nekem is az mutata ki annó nagyon halványan,de én kettőt csináltam,egyiket aznap amikor nemvártam a másikat meg másnap!
2009. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem, hogy igazatok van.

Tüneteim nincsenek, csupán annyi, hogy érzékeny vagyok a szagokra.

2009. jún. 20. 13:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a gratut én is gratulálok neked én lilyt használtam..boldog babavárást tuti 1000000% hogy baba...nekem is nagyon halvány volt...nyugi...én is ezt az aggódást csináltam még a barátnőmnek is megmutattam ls hiába tudom hogy baba van naponta többször nézegetem a + tesztet..:-)) hülyén hangzik de olyam hihetetlen ez az egész..:-)de jó érzés!!!
2009. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy csak én vagyok ilyen zakkant, hogy előveszem a tesztet, és megnézem:)) De ott van az a csík.

Ez a második próbálkozós hónap, azért nem akarom elhinni.

Nagyon köszönöm a véleményeket, holnap csinálok egy másik tesztet, aztán irány a doki.

Még egyszer gratula, jó babavárást Nektek, üdv

2009. jún. 20. 14:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel nekem az első próbálkozás volt azért is nem fogom fel sztem még mindig..:-)) de ma is elővettem a tesztet és még mindig ott van..:)))Nem csak Te vagy zakkant :-)))) én nagyon....majd irj azért mi lett....a másik erősebb volt e ...
2009. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 nappal a nemvárt előtt csináltam egy halvány + tesztet. Mivel nem akartam elhinni, minden nap újabbat és újabbat teszteltem. Egyre erősebbek lettek, mire az ötödik abban a pillanatban + lett, hogy belemártottam a pohárba:) Most már én is hiszek a teszteknek, de szinte minden nap előveszem őket, hogy lássam, tényleg igaz!!!:))
2009. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!