SOS! Teszt kérdés?

Figyelt kérdés
Csináltam délután egy one step terhességi tesztet. Van meg pár napom a mensiig,tudom,várnom kellett volna,de türelmetlen vagyok. Az lenne a kérdésem,hogy csináltam mar pár tesztet és soha nem lettek pozik. Ezt megcsináltam, néztem 5-10 percig,nem láttam semmit. Most megnéztem,1-2 óra múlva,és egy halvány,de rózsaszín csík van rajta. Másnak is ilyen volt időn túl ez a fajta? Tudom,hogy nem számít,de elég rózsaszín és jól látszik.

2012. ápr. 18. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Időn túl bármi megjelenhet bármelyik teszten.
2012. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem 3 órával utána jelent meg, és babuci volt:)))Ráadásul még fél éve le is járt!:))
2012. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az,hogy nagyon sok tesztet tettem mar el,és semelyik negatív nem lett pozitív. És ez most kb 1ora elteltével igen,halvány,de látható pozi. És az lenne a kérdésem,hogy járt mar e valaki így a one step teszttel és mégsem volt baba, vagy mégiscsak volt.?
2012. ápr. 18. 21:50
 4/20 A kérdező kommentje:
Jajj de jó lenne! Én ilyen one step vaterasat meg nem csináltam,ezért kérdezem. Csinálok pár nap múlva,hátha jól látható idon belüli pozi lesz! :))) gratulálok kedves 2. Válaszoló!!!:)))
2012. ápr. 18. 21:51
 5/20 anonim ***** válasza:
Az en idon tuli tesztem most 20 hetes a pocakomban :) Mindjart keresek a tesztrol kepet.
2012. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok. Az en tesztjeim ilyenek voltak:


[link]


Midegyik joval 10 perc utan jott ki, miutan a teszt megszaradt.

2012. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ott az a csík időn belül is, csak nem látni mert nedves, ezért látszik időn túl, mert addigra szárad meg :)
2012. ápr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :) KÖszönöm a válaszokat:)

Ezt tegnap délután csináltam, amiről beszélek, és kb 1 óra mulva látni lehetett a csíkot. Viszont ma reggel csináltam első pisiből még egyet, és azon is van valami időn túl, de egyáltalán nem látszik annyira, mint a tegnapin. A tegnapi az olyan lett, mint amit feltettél, azon az első kép, Kedves Válaszoló!

De még csak jövöhét kedd-szerda körül kéne megjönnie. Csak kiváncsiságból teszteltem, de ezután, már csak szerdán fogok, ha addig nem jön meg :)

2012. ápr. 19. 08:16
 9/20 anonim ***** válasza:
Az én tesztjeim is korai tesztek voltak :) azt hiszem 10. dpo volt. Nagyon sokáig elég halvány volt ami aggasztott mert az első terhességemnél a nemvárt utáni napokban már elég erős volt, most meg nagyon nehezen erősödött. Szerintem esélyes, nekem a one step soha nem hazudott, akármilyen halvány volt a vonal.
2012. ápr. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen, mind a kettőn van egy halvány kis sötét csík. Rózsaszínes. Igaz, az egyiken jobban látszik, a tegnapin. Majd ha nem bírom ki, akkor legközelebb vasárnap reggel csinálok még egyet :)

De igen, erre lettem volna kiváncsi, hogy ha valaki használt esetleg one stepet, és tudta, hogy nem babás, akkor is kimutat e valamit a teszt, vagy aki babás volt, és kimutatta időn túl :) Köszönöm, ez egy kis reményt öntött belém:)

Gratulálok Nektek a babához! :)

2012. ápr. 19. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!