Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi számít próbálkozásnak? Mit...

Mi számít próbálkozásnak? Mit mondjak a dokinak?

Figyelt kérdés
Augusztus óta nem védekezünk még kiszálásos alapon sem. másfél éve nem szedek tabit. Normális szexuális életet élünk, és nem vagyok még mindig terhes, de nem néztük folyamatosan, hogy mikor lehet ovu, csak együtt voltunk, de 3 alkalom (hónap) volt, hogy elvileg akkor voltunk együtt, és nem vagyok babás. Akkor mit mondjak a dokinak ha kérdezi mióta próbálkozunk? Augusztus óta, vagy ezt így vázoljam neki? Ez már említésre méltó dolog szerintetek, vagy csak pechesek vagyunk, és nem kapjuk el a jó napot? Amit furi lenne mert elvileg bent az ondo is él egy ideig, pete is életképes, tehát elvileg, ha nem aznap vagyunk együtt, előtte utána meg tuti, és az is jó kéne legyen...?!
2012. ápr. 19. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Orgazmusod szokott lenni?
2012. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ez miért érdekel?
2012. ápr. 19. 00:18
 3/9 anonim ***** válasza:
gondolom azért kérdezi mert sokkal könyebb teherbe esni orgazmusnál,akkor a méh szinte beszívja aspermiumokat az ütemes összehúzódásoknál.
2012. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is olvastam már, hogy a női orgazmus segítheti a teherbeesést, de ha valakinek nincs is eshet teherbe, nekem viszont van, ezért nem is erre vonatkozott a kérdés, csak, hogy ezzel nem kaptam az eredeti kérdésre választ, viszont meglepő volt:)
2012. ápr. 19. 00:24
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, én azt az időpontot mondta az orvosnak, amikor abbahagytam a gyógyszert. Ez két éve volt. Csak egy évig figyelgettem magam, de az sem segített. Most kezdtük el a kivizsgálásokat. (tipp mindenkinek, mert más kárán jobb tanulni: ha azt érzitek, hogy valami nem stimmel, és ennek még jele is van, pl. rendszertelen mensi stb., akkor nem éredemes várni a kivizsgálással.)
2012. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minimum egy évet mondj neki, mert akkor már foglalkoznak veled. Én is ezt csináltam és még így is azt kaptam, hogy hát az az 1 év határeset. De én tudtam, hogy bajom van, mert pár éve más okból kifolyólag már kiderült, hogy elég hormonérzékeny vagyok és be is bizonyosodott így megérte fél év után elmenni, még nem jött össze, de úgy néz ki, hogy helyreraktak.
2012. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amióta nincs fogamzásgátlás, azt az időpontot mondd. Én nem néztem semmilyen hőt meg görbét, csak szexeltünk, ha nincs probléma, így is össze kell jönnie egy év alatt. Ha nem, akkor kivizsgálás.
2012. ápr. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is augusztus óta próbálkozunk, én múlt hónapban mentem el nőgyógyászhoz, azt hazudtam neki, hogy már 1 éve próbálkozunk. Elküldött hormonvizsgálatra, jövő héten megyek hozzá vissza és akkor kiderül, hogy mi is a baj.

Mondj te is egy évet, akkor biztos komolyabban vesz és rendesen kivizsgál/tat!

2012. ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia.

Tudom orvosilag nem így van,de szerintem ebben a másfél évben amióta nem szedsz gyógyszert már simán teherbe eshettél volna!Számolgatás,orgazmus stb dolgok nélkül is.

Én ezt az időpontot mondanám a dokinak és kérném a kivizsgálásokat.Simán 1 cikluson belül mindent meg lehet tudni.(vérvételek,uh)

Nekem az első babám gyógyszermentes 1hónapban megfogant,a második "számolásos-megszakításos védekezés" mellett a 6.hónapban...

Ettől függetlenül lehet,hogy minden rendben veletek és csak idő kell!

2012. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!